Justyna Żyła opublikowała wideo z dnia ojca. Wstyd, że chwali się takimi sytuacjami

Justyna Żyła stała się tak rozpoznawalna dlatego, że nie wahała się w ramach zemsty na mężu upubliczniać ich życia prywatnego. Robiła to dość często. Jednak na tym nie skończyła. Później zdecydowała się na sesję w Playboy’u, przy okazji robiąc przytyk Piotrowi. Teraz znów zdobyła się na swego rodzaju złośliwość.

„#PAKOWANKO”

Wczoraj na swoim Instastories opublikowała krótką relację. Na nagraniu widzimy Piotra, pakującego swoje puchary do plastikowych skrzynek oraz kobietę, która mu w tym pomaga. Przykre jest, że miało to miejsce w tak wyjątkowym dniu, jak Dzień Ojca. Wydaje się, że data publikacji filmiku nie jest przypadkowa. Justyna przecież niejednokrotnie podkreślała, że opieką nad ich dziećmi skoczek raczej za bardzo się nie interesuje.

Nadzieja na powrót do siebie tej dwójki staje się coraz mniejsza…

Justyna Żyła opublikowała wideo z dnia ojca. Wstyd, że chwali się takimi sytuacjamiUdostępnijJustyna Żyła opublikowała wideo z dnia ojca. Wstyd, że chwali się takimi sytuacjamiUdostępnijJustyna Żyła opublikowała wideo z dnia ojca. Wstyd, że chwali się takimi sytuacjamiUdostępnij

To naprawdę najlepsze zajęcie w Dniu Ojca?

Źródło: instagram.com | Fotografie: instagram.com