×

Billie Eilish nagrała piosenkę do nowego Bonda!

Oto najmłodsza artysta, która napisała piosenkę do filmu o Bondzie – Billie Eilish. Chociaż film z utworem Amerykanki wejdzie do kin dopiero w kwietniu, już dziś zapraszamy was to posłuchania nowego hitu. Warto!

Młoda i utalentowana

Młoda piosenkarka wspięła się na szczyty z albumem „When We All Fall Asleep, Where Do We Go?”. Prawie każda piosenka z albumu stała się hitem. Wokalista zachwyca świetnie dobranymi melodiami i nowoczesnymi kompozycjami.

Zobaczcie amatorski teledysk stworzony przez fana Jamesa Bonda i Billie Eilish:

Billie Eilish i jej piosenka dla Bonda

We wszystkich najpiękniejsze jest to, że Billie od lat zmaga się z chorobą jaką jest zespół Tourreta. Wiele osób poznało tą przypadłość bliżej, dzięki ostatniej edycji programu Top Model. Jego zwycięzca Dawid Woskanian, też cierpiał na tą przypadłość. Młodziutka wokalistka, nie tylko radzi sobie z chorobą, ale i sięga szczytów. Jest zaszczycona zaproszeniem jakie otrzymała od twórców filmu:

James Bond to najlepsza seria filmów, jaka kiedykolwiek istniała. Nadal jestem w szoku. To wariactwo, że jestem częścią tego wszystkiego

Konkurowała z największymi

Podobno o możliwość zaśpiewania piosenki w jednym z najpopularniejszych filmów akcji, toczył się wielki bój. Swoje propozycje przysłały takie gwiazdy jak Beyonce i Dua Lipa. Zwyciężyła jednak młodziutka Billie.

Sam reżyser Cary Joji Fukunaga powiedział:

Tylko prawdziwi wybrańcy nagrywają piosenki tytułowe do Bonda. Jestem wielkim fanem Billie i Finnease’a. Ich kreatywność i talent nie mają sobie równych. Nie mogę się doczekać aż widzowie usłyszą to, co stworzyli. To świeża, nowa perspektywa dla serii, która odbije się szerokim echem.

Ma to być ostatni film, w którym Daniel Crage wcieli się w rolę tytułowego Bonda. Jak wypadnie? Zobaczcie sami już w kwietniu na premierze „No Time To Die”.

Źródła: www.wprost.pl, noizz.pl
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij