×

Finał 8. edycji programu Top Model za nami! Kto zwyciężył w tym roku? Znamy wyniki!

Finał Top Model 2019 za nami! Kto dostał się do finału? Kto został tegorocznym zwycięzcą? Komu przyznano pierwszą nagrodę w programie TVN?

Finaliści 8. edycji Top Model:

Stanisław Obolewicz

Stanisław ma 26 lat i pochodzi z Ukrainy. Mimo pracy w dużej korporacji, to właśnie z modelingiem chciałby wiązać swoje przyszłe życie. Michał Piróg wykorzystał swój głos w półfinałowym odcinku i przywrócił Staszka do programu. Tym samym dał mu szansę na walkę o zwycięstwo w programie TVN.

Olga Kleczkowska

Olga jest 17-letnią uczennicą Liceum Plastycznego. Swoją miłość do modelingu odkryła dopiero w programie Top Model. To ona przejdzie do historii jako uczestniczka, którą to jurorzy musieli zachęcać podczas castingu, by pojechała i sprawdziła się na boot campie.

Sandra Dorsz

Sandra to tegoroczna maturzystka. 18-latka oprócz modelingu interesuje się także dziennikarstwem i aktorstwem. W 2017 roku została Miss Wielkopolski Nastolatek. Jej udział w programie to była spontaniczna, ale jak widać słuszna decyzja. Jej największym modowym marzeniem jest zrobienie pokazu Victoria’s Secret.

Dawid Woskanian

20-letni Dawid jest niezwykłym uczestnikiem,  zmagającym się z zespołem Tourette’a. Mimo choroby, radzi sobie rewelacyjnie zarówno za sesjach zdjęciowych, jak i pokazach mody. Jego największym marzeń jest zostanie zawodowym modelem. W wolnym czasie Dawid uprawia sport, jego drugą miłością po modelingu jest street workout, chętnie spotyka się także ze swoimi najbliższymi.

Czarny koń programu?

Największe emocje wśród finalistów Top Model 2019 wzbudzał Dawid. Wiele osób uważało, że ten chłopak powinien wygrać show. Poruszył też jurorów tym, jak bardzo się stara oraz wiele musiał pracować, by kontrolować swoją chorobę. Inni mocno kibicowali Oldze, licząc że będzie to najmłodsza zwyciężczyni programu Top Model.

I faktycznie ta dwójka wraz ze Staszkiem przeszła do ścisłego finału.

Kto wygrał Top Model 2019?

Zwycięzcę wybierali telewidzowie, wysyłając SMS-y i oddając głosy na swoich faworytów za pośrednictwem strony internetowej. Te wyniki sumowały się z punktacją jurorów obecnych na finale Top Model, który był transmitowany na żywo przez stację TVN.

Po zliczeniu wszystkich głosów, Magdalena Mołek, zastępująca Joannę Krupę ogłosiła zwycięzcę programu.

Został nim Dawid Woskanian!

[wp_quiz id=”781″]

O co walczyli finaliści?

Główną nagrodą w programie jest czek na 100 tys. złotych oraz kontrakt z prestiżową agencją modelek Model Plus. Ponadto, zwycięzca 8. edycji Top Model pojawi się na okładce grudniowego numeru magazynu Glamour.

Drzwi do modelingu stają otworem?

Okazuje się, że zwycięstwo nie jest gwarantem pracy w branży modelingowej. Paulina Papierska wygrała pierwszą edycję programu „Top Model”. Chociaż jej kariera zapowiadała się świetnie, dziś gwiazda nie ma zbyt wiele wspólnego z branżą modową. Obecnie jest szczęśliwą mamą i nie pracuje jako modelka. Olga Kaczyńska z kolei wygrała drugą edycję. Ulubienica Joanny Krupy próbowała swoich sił w modelingu, ale teraz skupia się na studiach medycznych.

Dopiero trzecia finalistka Zuza Kołodziejczyk aktywnie pracuje w branży modowej, choć poważnie skrytykowała program i jego formułę. Sam Michał Piróg przyznał jej rację w rozmowie telefonicznej i także zauważył, że program nie jest żadnym gwarantem pracy jako model lub modelka.

Gratulujemy Dawidowi!

Źródła: www.eska.pl, topmodel.tvn.pl, www.rmfmaxxx.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować