×

Marianna Schreiber przebiera się w krzakach. Chce zrobić karierę za wszelką cenę

Marianna Schreiber przebiera się w krzakach. Żona ministra nie zamierza dać za wygraną. Po rozstaniu z programem „Top Model” chce kontynuować swoją karierę w świecie modelingu. Dla wymarzonego rozgłosu jest w stanie posunąć się do wszystkiego. To, co zrobiła tym razem przechodzi najśmielsze oczekiwania.

Poświęci małżeństwo?

Marianna Schreiber to bez dwóch zdań największe odkrycie minionych miesięcy. Żona ministra, która bez jego wiedzy wzięła udział w programie „Top Model”, szybko stała się jedną z najbardziej komentowanych postaci w polskim internecie.

Schreiber niestety nie zabawiła zbyt długo w show TVN-u, ponieważ odpadła już po pierwszej sesji. Niemniej jednak, jej krótka obecność w telewizji stała się źródłem wielu medialnych afer. Gdy okazało się, że celebrytka zataiła przed własnym mężem zgłoszenie do programu, stało się jasne jak silne jest jej pragnienie zdobycia sławy. Marianna Schreiber była w stanie postawić na szali swoje małżeństwo, aby przez kilka minut znaleźć się w centrum uwagi. Żona Łukasza Schreibera pokazała już, że nie cofnie się przed niczym, żeby wybić się w polskim show biznesie. Niedawno opublikowała nawet w mediach społecznościowych obrazoburcze zdjęcie, na którym pozowała z gadżetem sado-maso.

Niestety pomimo szczerych chęci i dużego zaangażowania, póki co kariera Marianny Schreiber stoi w miejscu. Na jej instagramowym profilu nie da się zauważyć nawet znikomego przyrostu obserwatorów. Konto żony ministra śledzi zaledwie 16,5 tysiąca użytkowników, co jest wynikiem bardzo słabym w porównaniu do pozostałych uczestników „Top Model”. Dla porównania Kacper Orenkiewicz, który zajął 15. miejsce w bieżącej edycji może poszczycić się ponad 41 tysiącami followersów. 28-letnia Marianna Schreiber nie traci jednak nadziei na karierę medialną i uparcie dąży do celu. Ostatnio fotoreporterom Pudelka udało się uchwycić zmagania modelki w warszawskich Łazienkach. Schreiber udowodniła, że naprawdę jest gotowa na wszystko.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Marianna Schreiber (@marysiaschreiber)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Marianna Schreiber (@marysiaschreiber)

Marianna Schreiber przebiera się w krzakach

Marianna Schreiber w towarzystwie fotografa udała się do warszawskich Łazienek, aby wykonać kolejne zdjęcia do stale powiększającego się portfolio. Była uczestniczka „Top Model” nie zważając na niesprzyjającą pogodę, pozowała w lekkiej, prześwitującej sukience. Modelka robiła wszystko, co w jej mocy, aby zdjęcia wyszły jak najlepiej. Pomimo wiatru i braku słońca, bez wahania weszła w pobliskie krzaki, aby przebrać się w przygotowany na potrzeby sesji strój.

Obecność przypadkowych ludzi zdawała się zupełnie nie przeszkadzać spragnionej sławy Mariannie Schreiber. Celebrytka skupiała się wyłącznie na pracy, nie bacząc na to, że może być obiektem żartów przechodniów. Jej zwiewna, biała sukienka pozostawiała niewiele dla wyobraźni. Spod koronek można było wyraźnie dostrzec najdrobniejsze detale ciała i bielizny kobiety. Spacerowicze mogli na własne oczy przyjrzeć się temu, jak Marianna Schreiber pręży się przed aparatem. Modelka wiedząc, że jej stopy nie prezentują się najlepiej, próbowała naciągać delikatną tkaninę sukienki w celu ukrycia otarć i plastrów.

Efektami podzieliła się później na Instagramie, a Pudelek opublikował u siebie zdjęcia, które odsłaniają kulisy tej sesji.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Marianna Schreiber (@marysiaschreiber)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Marianna Schreiber (@marysiaschreiber)

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować