×

Tata zjechał z dzieckiem ze zjeżdżalni. Takiego finału nikt się nie spodziewał

Tata zjechał z dzieckiem ze zjeżdżalni, okazało się jednak, że w tej sytuacji dziecko prawdopodobnie byłoby bardziej bezpieczne bez udziału rodzica. Takiego finału nikt się nie spodziewał. Reakcja synka to najlepsze podsumowanie tej sytuacji!

Tata zjechał z dzieckiem ze zjeżdżalni

Ponoć pierwsze 40 lat dzieciństwa w życiu mężczyzny jest najtrudniejsze. Myślicie, że to przesada? Jeśli tak, koniecznie musicie zobaczyć ten krótki filmik, który opublikowano na profilu na TikToku @afvofficial. Rodzice zabrali synka na plac zabaw. Tata postanowił, że zjedzie z chłopcem na zjeżdżalni. Co mogło pójść nie tak…?

Teoretycznie wszystko powinno przebiegać gładko – przecież zjeżdżanie ze zjeżdżalni wszyscy „trenujemy” już od najmłodszych lat i jest to jedna z tych aktywności, które nie wymagają specjalnych umiejętności. Ale ostrożności nigdy za wiele, o czym przekonał się ten tatuś. Nagranie stało się hitem sieci!

Mężczyzna poczekał, aż jego synek zacznie zjeżdżać jako pierwszy. Potem przyszła jego kolej – tata ruszył za synkiem, trzymając w ręku termos z kawą. Niewiele brakowało, a ojciec przygniótłby malca. Mężczyzna próbował tego uniknąć, ale stracił równowagę i nie zdołał złapać się poręczy. Ostateczne zepchnął dziecko ze zjeżdżalni, a sam zademonstrował, jak wykonać klasycznego fikołka.

Ratował siebie, syna i kubek

Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, o ile pominiemy kadry, na których dorosły mężczyzna próbuje ratować siebie, syna i kubek z kawą (sprawa wagi państwowej dla każdego rodzica) i świeci obnażonymi pośladkami wprost do kamery.

Skończyło się na salwach śmiechu – bohaterski tata rozbawił mamę, ale i synka. Jak widać na nagraniu, chłopiec doskonale się bawił. No dobrze, uznajmy, że tata zrobił to celowo, żeby wszystkich wprawić w dobry nastrój!

@afvofficial Dad tried to make a quick save! ? #fyp #comedy #funnyclips #funnykids #slides #sliding #slidefail #fails #failarmy #dadmoves ♬ original sound – AFVofficial

Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), www.tiktok.com

Może Cię zainteresować