×

Nazywano je najpiękniejszymi bliźniaczkami na świecie, gdy były malutkie. Dziś to nastolatki

Amerykańskie siostry Clements karierę w modelingu rozpoczęły, gdy miały zaledwie pół roku! Ponadprzeciętna uroda i hipnotyzujące spojrzenie sprawiło, że dziewczynki bardzo szybko zdobyły sławę na całym świecie. Jednak ze względu na tak młody wiek bliźniaczek rodzice postanowili zaprzestać ich kariery w modelingu. Na szczęście po 7 latach dziewczynki powróciły na wybieg. Ava i Leah skończyły już 12 lat. Jesteście ciekawi, jak wyglądają najpiękniejsze bliźniaczki świata?

Siostry okrzyknięto „najpiękniejszymi bliźniaczkami świata”!

Ava Marie i Leah Rose Clements przyszły na świat 7 lipca 2010 roku w Kalifornii i już od urodzenia wzbudziły na świecie niemałą sensację. Mianowicie ich ponadprzeciętna uroda sprawiła, że rodziców bliźniaczek wręcz namawiano, aby zgłosili je do agencji modelingowej. W konsekwencji pierwsza umowa dziewczynek została podpisana, gdy miały jedynie 6 miesięcy.

Jednak zaledwie po 4 miesiącach rodzice dziewczynek Jaqi i Kevin Clements postanowili zawiesić karierę córeczek. Bardzo szybko doszli do wniosku, że małe bliźniaczki potrzebują normalnego, spokojnego i ciepłego domu.

Gdy skończyły 7 lat, mama zdecydowała się założyć im konto na Instagramie. Siostry zostały wówczas okrzyknięte „najpiękniejszymi bliźniaczkami świata”. Dziewczynkom od razu spodobało się pozowanie przed aparatem, więc Jaqi zapisała je do agencji modelek. Niewykluczone, że już o nich słyszeliście. Jesteście ciekawi, jak kiedyś wyglądały te śliczne siostry?

Jak dziś wyglądają najpiękniejsze bliźniaczki świata?

Bliźniaczki szybko skradły serca internautów i stały się bardzo popularne. Na Instagramie zgromadziły już prawie dwa miliony obserwatorów. Z bloga, którego prowadzi ich mama, możemy dowiedzieć się, że Ava i Leah rozwijają swoją karierę jako modelki a także aktorki.

Pracowały dla takich marek jak: Disney, Nike, Levi’s, Hurley, Sketchers czy Claries. W tym roku „najpiękniejsze bliźniaczki świata” skończyły 12 lat i ich kariera wciąż się rozpędza. Pomimo ogromnej popularności nastolatki, prowadzą całkiem normalne życie. Chodzą do szkoły, a po niej uczęszczają na naukę pływania i tańca – zupełnie tak jak ich rówieśnicy. Jak dziś wyglądają najpiękniejsze bliźniaczki świata?


Nastolatki pochwaliły się na swoim Instagramie, że po kilku latach przygotowań otwierają swoją własną firmę odzieżową KAVEAH. Ich przodującym produktem będą wygodne dresowe zestawy oraz sukienki. Nie wszyscy wiedzą, ze siostry mają też starszego brata, który również rozpoczął karierę w świecie modelingu.

Przyznajcie, że ta trójka (brat dziewczynek również!) posiada ponadprzeciętna urodę.

Źródła: kobieta.gazeta.pl, pantofelek.pl

Może Cię zainteresować