×

Ostra bójka dwóch nastolatków. Nokaut podczas przerwy w lekcjach, jest nagranie

Zaczęło się z pozoru niewinnie, od słownej sprzeczki, a skończyło się interwencją policji. Ostra bójka dwóch nastolatków miała drastyczny przebieg. Pobity uczeń stracił przytomność. Do sieci trafiło szokujące nagranie.

Ostra bójka dwóch nastolatków

Nie po raz pierwszy i nie ostatni konflikt nastolatków prowadzi do bójki. Jednak brutalność tych chłopców sprawia, że od oglądania nagrania włos jeży się na głowie.

Zaczęło się od sprzeczki między grupą nastolatków, w wyniku której dwóm chłopakom puściły nerwy. Od ostrej wymiany zdań chłopcy przeszli do zadawania ciosów. Wywiązała się ostra bójka, doszło do niej 12 października w pobliżu jednej ze szkół średnich w Ostrołęce.

Najpierw jeden z uczestników bójki uderzył drugiego „z główki”. Potem nastąpiła seria ciosów w twarz. Siła uderzenia była tak duża, że bity chłopak stracił przytomność i upadł na chodnik.

Nagraniem zainteresowała się policja

Na miejsce bójki wezwano policję.

Funkcjonariusze ustalili, że między dwoma 18-latkami doszło do sprzeczki, żaden z nich nie zdecydował się jednak na zgłoszenie zawiadomienia.

– poinformował komisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce, cytowany przez lokalny portal eostroleka.pl. Tyle że potem okazało się, że jeden z uczniów jednak jest niepełnoletni. A nastolatkowie nie powiedzieli całej prawdy na temat przebiegu zdarzenia.

Prawdopodobnie sprawa nie miałaby kontynuacji, gdyby nie fakt, że jeden ze świadków bójki zadbał o to, by ją zarejestrować telefonem. Nagranie trafiło do sieci i szybko obejrzeli je również policjanci. Tak dowiedzieli się, że nastolatkowie nie mówili prawdy na temat zajścia.

Ostrołęccy policjanci dotarli do nagrania na którym widać, że wersja przedstawiona przez uczestników zajścia różni się od tego, co jest zarejestrowane na filmie. Policjanci przyjęli od dyrekcji szkoły zawiadomienie w tej sprawie. Z uwagi na fakt, że jeden z uczestników zdarzenia okazał się osobą nieletnią materiały z tego zdarzenia zostaną przekazane do sądu rodzinnego i nieletnich

– podkreśla kom. Żerański.

Według portalu eostroleka.pl, pobity chłopak doznał poważnego uszczerbku na zdrowiu.

Fotografie:

Może Cię zainteresować