×

Tata pokazał w sieci swoje córki. Inne kobiety atakowały jego i dziewczynki

Zdjęcie nastolatek w skąpych sukienkach, obejmowanych przez ojca, wywołało spore poruszenie wśród internautów. Nie wszyscy byli zachwyceni wyzywającymi kreacjami dziewczynek. Pod postem na TikToku posypały się nieprzychylne komentarze. Jednak oburzony tata nastolatek odpowiada na hejt internautów.

Tata nastolatek odpowiada na hejt

„Hejt”, inaczej obrażanie w Internecie, to ogromny problem społeczny, który nasila się wraz z dynamizacją mediów społecznościowych. Konsekwencje tego mogą być bardzo groźne. Zgłoszenie naruszenia zasad regulaminu nie wymaga dużego wysiłku, jednak tylko nieliczni decydują się na ten krok. Większość portali społecznościowych udostępnia odpowiednie narzędzia, które pozwalają szybko przedstawiać obraźliwe treści.

Zdjęcie nastolatek w skąpych sukienkach z uśmiechniętym i dumnym ojcem, które wywołało poruszenie wśród internatów, mężczyzna opatrzył opisem:

Moje córeczki wyglądają zbyt dobrze na zjazd absolwentów. Wierzcie lub nie, ich wnętrze jest jeszcze piękniejsze

Tymczasem na pozór zwykła fotografia rodzinna pociągnęła za sobą dyskusję wśród internatów odnośnie ubioru nastolatek. Kreacje dziewczynek zostały uznane za skąpe oraz prowokujące. Nieżyczliwe opinie głównie wypowiadały inne kobiety. W akcie obrony tata nastolatek odpowiedział na hejt ze strony kobiet.

@flnewsman A dad responds to Karens taking aim at teen daughters’ Homecoming dresses. #fashiontiktok #parentsoftiktok#fypシ #hoco ♬ original sound – mattja83

„To twoim zadaniem jest zadbanie o to, żebyś nie wychowywała zboczeńca bez samokontroli”

Oburzone internautki zapewniały, że swoim dzieciom nigdy nie pozwoliłyby wyjść w tak wyzywającym stroju z domu. Inne komentujące oznajmiały, że w życiu nie zaprezentowałyby się tak przed własnym ojcem. Strój nastolatek określono jako : „strój do klubu, kiedy singielka chce poderwać kogoś na imprezie”. Pochodzący z Florydy tata momentalnie odpowiedział na te przykre słowa. Oświadczył, że zadaniem jego córek nie jest pilnowanie tego, żeby chłopcy byli skupieni w szkole.

Nie muszą też ubierać się brzydko, żeby twój syn ich nie atakował. To twoim zadaniem jest zadbanie o to, żebyś nie wychowywała zboczeńca bez samokontroli

– dosadnie odpowiedział matkom, które atakowały jego córki.

Dodatkowo podkreślił, że gdyby chciał nadzorować stroje córek, wpłynęłoby to negatywnie na ich przyjacielskie relacje. Uważa, że dziewczynki mogłyby zacząć go okłamywać lub nienawidzić. Poza tym nadmienił, że nie chce, aby jego córki wyrosły na takie zgorzkniałe kobiety, które w Internecie będą poniżały zdjęcia nastolatek.

Pod nagraniem filmu na TikToku pojawiły się też i pozytywne głosy:

Twoje córki są piękne i wyglądają oszałamiająco

Wszyscy się tak ubierają!

Jestem mamą córek. Dziękuję ci za ten filmik

@flnewsman Thank you! I truly appreciate all of your kind words. #fashiontiktok #parents ♬ original sound – mattja83

Źródła: www.edziecko.pl
Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), TikTok

Może Cię zainteresować