×

Nastolatki znalezione w szkole w strasznym stanie! Jedna z nich nie żyje

Nastolatki znalezione w szkole po tym, jak jedna z nich nie wróciła do domu. Obie były w strasznym stanie. Niestety, życia jednej z nich nie udało się uratować. Co tam się wydarzyło?

Nastolatki znalezione w szkole

Kiedy 15-letnia uczennica placówki przez kolejne godziny nie wracała do domu, najbliżsi zaczynali odchodzić od zmysłów. Wkrótce rozpoczęli gorączkowe poszukiwania nastolatki.

Nastolatki znalezione w szkole
Google Maps

Dziewczynę odnaleziono w szkole około godziny 21.00 wieczorem. Była w bardzo złym stanie. Gdy tylko nastolatka zobaczyła najbliższych, powiedziała, że jej przyjaciółka leży w damskiej toalecie. Nie myliła się. We wskazanym miejscu znaleziono inną 15-latkę. Była nieprzytomna. Natychmiast wezwano służby, które po przyjeździe podjęły próbę reanimacji nastolatki. Niestety, jej życia nie udało się uratować. Koleżanka, która została znaleziona jako pierwsza, miała znacznie więcej szczęścia. Trafiła do szpitala, a jej stan jest stabilny.

Horror rozegrał się we wtorek, 13 września, po zamknięciu szkoły Helen Bernstein School w Hollywood w dzielnicy Los Angeles.

nastolatki znalezione w szkole
Pixabay

Co tam się wydarzyło?

Co doprowadziło do feralnego dnia w hollywoodzkim liceum? Prawda przeraża. Okazuje się, że dziewczyny same doprowadziły się do takiego stanu, bowiem próbowały się odurzyć. Dzień wcześniej kupiły lek zawierający opioidy, czyli narkotyczne środki przeciwbólowe. Niestety, późniejsze dochodzenie wykazało, że środek był zanieczyszczony znaczną ilością śmiertelnie niebezpiecznej substancji, jaką jest fentanyl. To syntetyczny narkotyk o bardzo dużej sile działania. Szacuje się, że jest nawet 50 razy silniejszy od heroiny! Dodaje się go do innych środków odurzających, aby zwiększyć ich siłę działania.

Nieświadome zagrożenia dziewczyny zażyły lek, który okazał się być trucizną. W sprawie prowadzone jest śledztwo.

Podobnych przypadków jest więcej

To nie jedyny tego typu przypadek w ostatnim czasie. W rejonie Lexington Park w Los Angeles dwie inne osoby również przedawkowały niebezpieczną substancję. Nie wiemy, jak się to dla nich skończyło. Jedno jest pewne, finał mógł być również tragiczny.

Uprowadzona nastolatka pokazała gest znany z sieci! Uratował jej życie.

Źródła: www.fakt.pl

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij