×

Brutalna bójka nastolatek, której przyglądał się tłum! Wstrząsające nagranie

Do sieci trafiło szokujące nagranie, na którym pokazana jest bójka nastolatek w Brzozowie. Padały wyzwiska, niecenzuralne słowa, a co najbardziej przerażające, dziewczyny okładały się bez opamiętania. Jedna z nich wyraźnie chciała skrzywdzić „koleżankę”, gdyż do zadawania kolejnych ciosów postanowiła użyć kastetu! Równie przerażające jest to, że wszystkiemu przyglądał się tłum gapiów. Nikt nie reagował, każdy dopingował. Sprawa trafiła w ręce policji.

Brutalna bójka nastolatek w Brzozowie

Do ustawki pomiędzy dwiema dziewczynami – 15-latką i 17-latką, uczęszczającymi do dwóch różnych brzozowskich szkół średnich doszło 5 października na terenie Brzozowa. Oprócz „wojowniczek” w ustronnym miejscu zjawił się tłum młodych ludzi, którzy chcieli na własne oczy zobaczyć brutalną walkę dziewczyn.

Po krótkiej wymianie zdań jedna z nastolatek zaatakowała drugą, co rozpętało bijatykę. Obie wyraźnie chciały wyrządzić sobie nawzajem krzywdę: biły się po głowie, szarpały i ciągnęły za włosy. Jakby tego było mało, jedna z nich postanowiła użyć do walki kastetu.

Co prawda, w tym momencie jedna ze zgromadzonych osób postanowiła spróbować powstrzymać agresorkę, ale bez skutku. Poza tym kompletnie nikt nie rozdzielał bezwzględnych nastolatek. Wszyscy patrzyli z zaciekawieniem na dalszy rozwój sytuacji. Finalnie bójka pomiędzy dziewczynami trwała kilka minut.

Youtube

Sprawa trafiła w ręce policji

Sprawą zajmuje się Komenda Powiatowa Policji w Brzozowie. Nastolatkowie trafili już w ręce funkcjonariuszy.

Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że pomiędzy dwiema nastolatkami, 15 i 17-latką, doszło do szarpaniny. 15-latka doznała lekkich obrażeń ciała. W związku z zajściem, zatrzymane zostały dwie osoby, 17-latka i 17-latek, oboje mieszkańcy powiatu brzozowskiego. Zostały im postawione zarzuty

– przekazuje nam asp. Joanna Baranowska, p.o. oficera prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie.

bójka nastolatek w Brzozowie
Pixabay

Policja zwolniła już zatrzymane osoby. Obecnie odpowiednie służby prowadzą postępowanie, które ma na celu wyjaśnić okoliczności zdarzenia.

Do sieci trafiło nagranie z miejsca zdarzenia. Na film nałożono ograniczenie wiekowe i jest on dostępny tylko w YouTube. Ponadto obraz jest zamazany i dźwięk usunięty ze względu na znajdujący się w nim treść.

Źródła: www.youtube.com, esanok.pl

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij