×

Pochwaliła się zdjęciem córeczki w sieci. Ludzie byli bezlitośni dla wyglądu dziecka

Mama opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie swojej córeczki. Dziewczynka ze znamieniem na twarzy stała się ofiarą bezlitosnych komentarzy.

Dziewczynka ze znamieniem na twarzy

Angelika urodziła się ze znamieniem na twarzy, które nazywa się plamami z wina porto. Charakteryzuje się to płaskimi, ciemnoczerwonymi plamami, które najczęściej występują na buzi lub kończynach. Zwykle nie są związane z innymi objawami, chyba że występują wokół oczu. Wówczas mogą wskazywać na to, że u takiej osoby rozwija się jaskra.

Jej mama, Arianna Bowering, postanowiła podzielić się swoim malutkim szczęściem z całym światem. Opublikowała więc zdjęcia Angeliki w mediach społecznościowych. Nie spodziewała się, że jej ukochana córeczka padnie ofiarą okrutnego hejtu.

W rozmowie z brytyjską agencją Caters News Agency 27-latka powiedziała, że ludzie twierdzą, iż dziewczynka wygląda, jakby „mama włożyła jej głowę do patelni”:

Najgorszy komentarz w mediach społecznościowych, jaki pojawił się pod zdjęciem Angeliki to stwierdzenie, że wygląda, jakby miała grillowaną twarz.

Dodała także, że jej córeczka została nazwana także „ohydną”, a jeden z komentujących stwierdził, że „nigdy nie znajdzie sobie chłopaka”.

Doświadcza hejtu poza siecią

Okazuje się, że Angelika pada ofiarą okrutnych komentarzy również poza siecią. Arianna wspomina, że pewnego razu, gdy była na meczu piłkarskim ktoś podszedł do niej i wprost stwierdził, że dziewczynka ma jakąś wadę.

Po prostu mi to powiedział, a potem odszedł. Byłam zszokowana.

Jednakże 27-latce i jej mężowi Corey’owi wcale nie przeszkadza znamię u ich ukochanego dziecka. Twierdzą nawet, że stanowi ono „wyjątkowy dodatek do urody, z którego należy się cieszyć”. Dlatego nie zamierzają ukrywać dziewczynki przed światem. Uważają, że jest wspaniała.

Najbardziej denerwuje mnie, gdy ludzie mówią mi, że może po prostu przykryć znamię makijażem, gdy będzie starsza. Dlaczego ma to ukrywać? Jeśli zechce się z tym afiszować, może.

Jak podaje The Vascular Birthmarks Foundation, plamy z wina porto to naczyniowe wady naczyń włosowatych, które występują u trzech na 1000 urodzeń. Niedawno pisaliśmy o innej dziewczynce z znamieniem. To Luna Fenner, która nazywana jest dzieckiem „w masce batmana”.

Źródła: www.edziecko.pl, megamamy.pl, www.today.com
Fotografie: Imgur

Może Cię zainteresować