×

Marianna Schreiber użyła gadżetu sado-maso. Instagram usunął szokujące zdjęcie

Marianna Schreiber użyła gadżetu sado-maso. Po pożegnaniu z programem „Top Model”, celebrytka nie pozwala o sobie zapomnieć. W sieci ukazało się zdjęcie, które wywołało niesmak internautów. Żona ministra zapowiada: „Na pohybel wszystkim, którzy pluli na mnie w internecie”.

Inspiracja BDSM

Marianna Schreiber nie przestaje szokować. Uczestniczka programu „Top Model”, która prywatnie jest żoną polityka, Łukasza Schreibera po raz kolejny przekracza granice dobrego smaku. Celebrytka zyskała popularność w mediach, gdy wyszło na jaw, że zgłosiła się do programu w tajemnicy przed swoim mężem. Minister nie zdawał sobie sprawy, że jego ukochana wkrótce stanie się bardziej rozpoznawalna niż on sam. Pomimo tego, że Marianna odpadła z programu, to wciąż może się poszczycić rozgłosem medialnym. Obecnie kreuje się na „ikonę” uciemiężonych kobiet. Właśnie jako „współczesną niewolnicę” postrzega ją prezenter, Michał Piróg.

Marianna Schreiber to kobieta odważna, dla której nie istnieją granice. Niedawno w sieci ukazało się niezwykle kontrowersyjne zdjęcie, na którym pozuje z gadżetem „sado-maso”. Tzw. knebel kulkowy, wykorzystywany do zatykania ust osobie „uległej” wywołał oburzenie w sieci. Fotografia przedstawia ubraną w prześwitującą sukienkę żonę ministra. Modelka-amatorka jest zakneblowana a rękami ciągnie się za włosy zaczesane w dwa warkocze. W opisie zdjęcia znajdował się dający do myślenia cytat Artura Schopenhauera: „Człowiek pozbawia się trzech czwartych swojego jestestwa, żeby upodobnić się do innych ludzi”.

Marianna Schreiber spodziewała się, że ta publikacja wywoła burzę. W dalszej części wpisu tłumaczy swoją motywację do szerzenia w sieci skandalicznych materiałów:

Zdjęcie zapewne wzbudzi pewien „niesmak” u koneserów fotografii tej dostojnej i eleganckiej, ale to zdjęcie takie ma być, bo ma pokazać to, co czuję. (…) Kobieta na zdjęciu ma zamknięte usta przez tych, którzy ją ograniczali, bądź chcą to robić swoim hejtem. Kobiety na zdjęciu nie chcą poznać, nie chcą słyszeć, ale chcą decydować i oceniać (…)

Marianna Schreiber użyła gadżetu sado-maso

Schreiber postanowiła dobrze zagospodarować swoje „5 minut”, które udało się jej ugrać dzięki obrazoburczemu zdjęciu. W opisie fotografii pochwaliła się najnowszym osiągnięciem. Zdradziła, że otrzymała zaproszenie na półfinał konkursu Foto Models Poland 2021.

Jeżeli będę tam obecna to tylko dlatego, by doświadczyć nowego…, bo należy doświadczać i próbować. Ja już swoje wygrałam. Więcej niż mogłoby się wydawać – nawet właśnie mnie. „Na pohybel wszystkim, którzy pluli na mnie w internecie” – kocham was za to, że jesteście i mogliście dać upust swoim emocjom (…)

Marianna Schreiber ogłosiła także, że już wkrótce rozpocznie działalność jako blogerka. Na swojej stronie internetowej będzie opowiadać o swoich „marzeniach i pasjach”, w tym także o spektrum autyzmu. Bohaterka „Top Model” tajemniczo zapowiada:

Będzie zaiste ciekawie.

Zdjęcie opublikowane przez celebrytkę zniknęło już z Instagrama, ponieważ stoi w sprzeczności z regulaminem serwisu. Bez wątpienia to jeszcze nie koniec aktywności Marianny w mediach społecznościowych. Żona ministra nie odpuszcza i pokazuje kontrowersyjną fotografię w swoim InstaStory. Wrzuciła też ocenzurowane zdjęcie na swój profil.

Marianna Schreiber użyła gadżetu sado-maso
Instagram

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij