×

Zabronił Joannie Krupie prowadzić finał Top Model! Długo biła się z myślami, ale ustąpiła

Już dziś o 21:30 zasiądziemy przed telewizorami, aby oglądać finał 8. edycji Top Model. Wyjątkowy finał, bo weźmie w nim udział aż dwie modelki i dwóch modeli. Niestety zabraknie prowadzącej program – Joanny Krupy, która zawsze wspierała finalistów w tym stresującym dla nich czasie. Kto ją zastąpi? Czemu Joanny nie będzie na finale Top Model?

Joanna bije się z myślami

Modelka i prezenterka długo zastanawiała się, czy nie przylecieć do Polski na finał programu. Od zawsze przecież była jego częścią. Nie chciała jednak narażać się na komentarze hejterów. Postanowiła, że całkowicie poświęci się dziecku.

Ogromnie mi przykro, że nie pojawię się na finale, ale póki co muszę się opiekować córeczka, która jeszcze jest za malutka, by mi towarzyszyć w tym dniu

Krupa konsultowała swoją decyzję z lekarzem, co potwierdza bliska osoba z jej otoczenia:

Asia skonsultowała decyzję z lekarzem, który powiedział jej, że mała nie powinna latać samolotem aż skończy sześć tygodni

Chociaż dla Joanny córka jest najważniejsza, to gwiazda nie zamierza zrezygnować z kariery. Jak poinformowała jej menedżerka:

W Polsce właśnie są negocjowane dwa duże projekty na przyszły rok, jednak będą realizowane w Stanach, tak by Joasia nie musiała zostawiać córki.

Kto zastąpi Joannę Krupę na finale Top Model?

Podczas finału Top Model, Joannę zastąpić ma inna blondynka ze stacji TVN, Magdalena Mołek.

Fani już zastanawiają się, kto może wygrać program. Sandra Dorsz, która zdobyła najwięcej pokazów w ramach Fashion Week Istanbul? Dawid Woskanian, który ciągle łamie bariery związane z zespołem Tourette’a? Czy może faworyt Michała Piróga, Stanisław Obolewicz? O zwycięstwo powalczy również Olga Kleczkowska, typowana przez internautów.

Jeśli wygrałaby Olga, stanie się najmłodszą osobą, która wygrała Top Model. Ma dopiero 17 lat. I chociaż wiek nie pozwalał Kleczkowskiej na wykonywanie w pełni wszystkich zadań, dotarła to finału.

Kto według Was ma największe szanse na zwycięstwo?

Źródła: party.pl, www.instagram.com, www.eska.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Polecane

Może Cię zainteresować