×

22-latek przewidział swoją śmierć. Niestety nie był w stanie jej zapobiec

24-letnia modelka Abigail White zabiła z zimną krwią swojego partnera – 22-letniego Bradleya Lewis’a. Sprzeczka w barze zakończyła się dla chłopaka śmiertelnie. Mężczyzna wiedział do czego może być skłonna jego dziewczyna, wracając z baru powiedział do przyjaciela, że „umrze, kiedy wróci do domu”.

Reklama

Modelka zabiła partnera

Abigail White to modelka, która posiada profil na portalu OnlyFans. To internetowa platforma, dzięki której ludzie mogą płacić za zdjęcia czy filmy poprzez członkostwo. Popularna szczególnie wśród twórców materiałów dla dorosłych. Abigail była tam
popularna, jako „Fake Barbie” (ang. sztuczna Barbie).

Czy to możliwe, ze modelka zabiła swojego partnera? Jak twierdzi przyjaciel pary, Alfie Pike, Bradley i Abigail pokłócili się jeszcze przed wspólnym spotkaniem w barze. Już w restauracji dziewczyna zachowywała się bardzo nerwowo. Gdy chłopak nie zgodził się na powrót do domu z powodu niedokończonego drinka, zdenerwowana zrzuciła trunek ze stołu, przez co rozlał się po całym barze.

Reklama

Stojąca nieopodal 30-letnia dziewczyna zwróciła modelce uwagę odnośnie jej nerwowego zachowania. Rozwścieczona Abigail odpowiedziała jej: „Kim ty, do ch*** jesteś?”. W obronie 30-latki stanął jej partner. Niestety i jemu nie pozostała dłużna, bez zastanowienia spoliczkowała go. Chłopak w odwecie uderzył ją w plecy, gdy odchodziła.

Toksyczny związek

Mimo tego, że partner modelki stanął w jej obronie, ta zarzuciła, że „pozwolił jej być bitą”. Przyjaciel pary przedstawił ich związek jako toksyczny. W sądzie chłopak podkreślał, że para awanturowała się podczas powrotu do mieszkania. Właśnie w tym momencie Lewis oznajmił że „umrze, gdy wróci do domu”.

Po niedługim czasie rozwścieczona modelka śmiertelnie dźgnęła partnera nożem w samo serce. Nóż przebił klatkę piersiową na głębokość 7 cm, następnie przebił chrząstkę żebrową zanim ranił serce.

Reklama

Tragiczne zdarzenie miało miejsce w Kingswood, nie daleko angielskiego Bristolu. „Fake Barbie” przyznała się do popełnionego morderstwa. Jaką poniesie karę?

Źródła: www.planeta.pl
Fotografie: Instagram.com (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować