×

Gorzkie słowa byłego chłopaka Natalii Siwiec. Piłkarz zdradził kulisy ich związku

Mało kto wie, że Natalia Siwiec spotykała się z piłkarzem. Gdy oboje się poznali, on grał w Wiśle Kraków, ona była początkującą modelką. Ich związek trwał cztery lata. Po rozstaniu sportowiec przyznał, że ich związek był „jednym wielkim cyrkiem”. Uważa, że dla Natalii „najważniejsze było to, że spotyka się ze znanym piłkarzem”.

Kim jest Natalia Siwiec?

Natalia Siwiec urodziła się 1 sierpnia 1983 roku w Wałbrzychu. Jest fotomodelką, aktorką i celebrytką. Ogólnopolską rozpoznawalność przyniosły jej Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2012, a właściwie jeden mecz na Stadionie Narodowym w Warszawie. Siwiec siedziała wówczas na trybunach, skąd swoją urodą przykuła uwagę fotoreporterów.

Jej zdjęcia momentalnie obiegły media. Chwilę po tym wydarzeniu została okrzyknięta Miss Euro 2012, a zagraniczne media nazwały ją „polską Larissą Riquelme”. Od tego momentu jej kariera wyraźnie przyspieszyła.

W 2014 roku Siwiec została bohaterką reality show „Enjoy The View, Love, Natalia” i uczestniczką pierwszej edycji „Tańca z gwiazdami”. W styczniu 2020 roku odbyła się premiera filmu „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”. Natalia Siwiec zagrała nim jedną z głównych ról. Później wystąpiła także w filmach „365 dni: Ten dzień” i „Kolejne 365 dni”.

Prywatnie Natalia Siwiec jest związana z Mariuszem Raduszewskim. Para ma córkę Mię, która przyszła na świat 21 sierpnia 2017 roku.

Natalia Siwiec spotykała się z piłkarzem

Jak wyglądało życie miłosne Natalii Siwiec przed związkiem z Mariuszem Raduszewskim? Mało kto wie, że w 2003 roku początkująca wówczas modelka poznała grającego w Wiśle Kraków Damiana Gorawskiego.

To piłkarz, który w latach 2003-2005 grał w reprezentacji Polski. Z orzełkiem na piersi zagrał łącznie w 14 meczach.

Natalia i Damian szybko się do siebie zbliżyli. Lubili bywać na salonach i zwracać na siebie uwagę. Siwiec często pojawiała się również na trybunach stadionu przy ul. Reymonta, gdzie grał jej ukochany. Niektórzy mówili o nich polscy Beckhamowie. W przeciwieństwie do słynnej pary, Natalia i Damian nie są już jednak razem. Ich związek trwał cztery lata – para rozstała się w 2007 r. Po wszystkim oboje nie chcieli zbyt wiele mówić o wspólnej przeszłości. Czyżby od jakiegoś czasu nie układało się między nimi najlepiej?

Właściwie nie spotykam się z pytaniami [o Natalię Siwiec – przyp. red.], bo teraz obracam się w zaufanym gronie, mamy własne, zamknięte środowisko. Poza tym od dłuższego czasu mieszkam z narzeczoną, nie żyję przeszłością. (…) Wcześniej dusiłem się w swoich związkach

– mówił w rozmowie z Dariuszem Dobkiem dla Onet Sport w 2016 roku Damian Gorawski.

„Ona chciała na moich plecach zrobić karierę, zaistnieć w mediach”

Złośliwi komentowali, że Natalia Siwiec przez związek z popularnym piłkarzem chciała zdobyć większą rozpoznawalność. Co ciekawe, podobnego zdania był sam Damian Gorawski, który zaczął o tym głośniej mówić już po rozstaniu z celebrytką.

To był jeden wielki cyrk. Ona chciała na moich plecach zrobić karierę, zaistnieć w mediach. Podobał mi się trochę ten szum, sam w tym uczestniczyłem, pozwoliłem na to. Teraz chcę się od tego odciąć, nie popełnię tych samych błędów

– mówił w rozmowie z „Super Expressem” Damian Gorawski.

Po historii z Natalią wiem już, że nie można się wiązać z dziewczyną poznaną na dyskotece

– podsumował piłkarz.

Źródła: przegladsportowy.onet.pl
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować