×

Natalia Siwiec pochwaliła się zdjęciami z dzieciństwa. Fani są zaskoczeni

Natalia Siwiec to celebrytka, której kariera zaczęła się w czasie Euro 2012. Swoim wyglądem zachwyciła fotoreporterów i była ich ulubienicą przez cały turniej. Jej wygląd wywołał sporo kontrowersji, ponieważ modelka nie ukrywała, że poddała się wielu zabiegom upiększającym. Teraz pochwaliła się zdjęciem z dzieciństwa.

Zmieniła prawie wszystko

Natalia ma sporo fanów. Faktycznie, ostatnio nie mówi się o niej zbyt wiele, ale na Instagramie dalej obserwuje ją ponad 1 mln osób. Swoją sławę w dużej mierze zasługuje operacjom plastycznym. Przyznała się między innymi do powiększenia ust i piersi. Nic dziwnego, że zdjęcia, które wrzuciła na Instagram wywołały ogromne poruszenie.

Zupełnie inna osoba

Nie ma nic dziwnego w tym, że trudno poznać kogoś na fotografiach z wczesnego dzieciństwa. Jednak zazwyczaj, rozpoznanie takiej osoby na zdjęciu, na którym ma 10 czy 13 lat nie powinno sprawiać większych trudności. W przypadku Natalii jest trochę inaczej.

10 lat i brak zębów

Celebrytka postanowiła trochę powspominać i wrzuciła do sieci kilka zdjęć z dzieciństwa. Naturalność nie należy do mocnych stron modelki, więc na fotografiach jest nie do poznania. Widać że, ma inne rysy twarzy i zdecydowanie mniejszy nos.

a href=”https://www.instagram.com/nataliasiwiec.official/?hl=pl”>Instagram

Przy okazji wspominek, Siwiec zdementowała plotkę o rzekomym przeszczepieniu brwi. I ten element jej twarzy, to chyba jedyna rzecz, która na fotografiach wygląda tak jak dzisiaj.

Rozpoznalibyście młodszą Natalię?

Może Cię zainteresować

zamknij