×

Piękna modelka waży ponad 100 kilogramów. Mężczyźni dosłownie za nią szaleją

Do niedawna na okładkach popularnych magazynów mogliśmy oglądać nieskazitelne modelki w rozmiarze „zero”. Instagram z kolei upowszechnił złudny ideał piękna, do którego większość dziewczyn próbuje się zbliżyć. Wybawieniem dla zakompleksionych kobiet okazała się piękna modelka plus size. Mężczyźni dosłownie za nią szaleją!

Piękna modelka plus size

Hunter McGrady to amerykańska modelka, mianowana idealną kobietą plus size. 26-latka ma 180 cm wzrostu i waży 108 kilogramów. Niedawno pojawiła się na okładce magazynu „Sports Illustrated”. Po sesji modelka skomentowała, że takie działania poszerzają horyzonty w świecie mody. Fakt ten daje nadzieję dziewczynom, które nie wpisują się w standardowe kanony.

Amerykańską modelkę obserwuje obecnie ponad 726 tys. followersów. Piękna modelka plus size mimo krągłości, nie opuszcza treningów. Często zaskakuje obserwatorów zdjęciami z siłowni. Nie ma żadnych oporów przed wstawianiem zdjęć w bieliźnie.

Trudne początki modelki

Hunter McGrady urodziła się 4 maja 1993 roku. Przyszła na świat w rodzinie artystów. Co ciekawe, jej babcia, mama i ciotka również zajmowały się modelingiem. Amerykańska modelka w wywiadzie z fotografem Yu Tsai, opowiedziała kiedyś o wieloletniej walce z depresją.

Mama przyjechała ze mną na sesję zdjęciową w centrum Los Angeles. Miałam 16 lat. Weszłam tam i wszyscy się na mnie gapili. Podeszła do mnie producentka sesji i powiedziała: „Bardzo nam przykro, ale nie zdawaliśmy sobie sprawy, że jesteś tak duża”

– wyznaje modelka.

Opowiadła też, jak osoby z branży często dawały jej do zrozumienia, że z takimi wymiarami może zapomnieć o pracy w modelingu.

Nawet moi agenci non-stop powtarzali: „Proszę, zrzuć wagę, w tym rozmiarze nie znajdziesz żadnej pracy”

– wyjawia amerykanka na Instagramie.

Niestety, te wszystkie komentarze i ciągłe osądy doprowadziły do załamania psychicznego modelki. Na cztery lata zrezygnowała z kariery. Zmagała się wtedy z depresją i atakami paniki. Świat modelingu sprawił, że początki były dla niej naprawdę trudne, jednak nie poddała się. Dziewczynie udało wyrwać z rąk okrutnej choroby. Obecnie jest świadoma swojego ciała, akceptuje każdy jego kawałek.

Wolę być całkiem nago, w bikini albo delikatnie okryta do zdjęć. Teraz czuję się bardzo dobrze w mojej skórze. Cieszę się z moich dużych piersi i cellulitu

Hunter McGrady podbija serca Amerykanów.

Źródła: www.papilot.pl, myfitness.gazeta.pl
Fotografie: Instagram.com (miniatura wpisu), Insagram

Może Cię zainteresować