×

Karolina Pisarek nie może chodzić. Jej mąż przekazał niepokojące informacje

Kolejne niepokojące doniesienia na temat stanu zdrowia modelki — Karolina Pisarek nie może chodzić. Kilka dni temu trafiła do szpitala z potężnym bólem głowy. Lekarze nadal nie postawili diagnozy.

Potworny ból głowy

W ostatnim czasie Karolina Pisarek była mocno zapracowana. Obecnie powinna być w trakcie treningów do kolejnego odcinka „Tańca z gwiazdami”, ale bardzo możliwe, że modelka będzie musiała zrezygnować z udziału w programie. Stan zdrowia Karoliny uniemożliwia jej normalne funkcjonowanie. Sytuacja jest poważna.

Kilka dni temu Karolina Pisarek trafiła do szpitala z powodu silnego bólu głowy. Środki przeciwbólowe, które modelka zażywała od kilku dni, przestały wystarczać.

To już szósty dzień, kiedy budzę się z ogromnym bólem głowy. Nie wiem, czym spowodowana jest migrena, bo nigdy wcześniej nie miałam takich stanów. Codziennie wspomagam się mocnymi środkami przeciwbólowymi z nadzieją, że przejdzie, ale dziś ból jest tak duży, że jadę do lekarza

– poinformowała Pisarek na Instagramie.

Wkrótce menadżerka modelki przekazała, że pojawiło się podejrzenie guza.

Karolina Pisarek nie może chodzić

Teraz docierają do nas kolejne niepokojące wieści odnośnie stanu zdrowia polskiej modelki. Jak poinformował jej mąż Roger Salla, Karolina ma poważne problemy z chodzeniem.

Dużo osób pyta co się dzieje z Karoliną. Byliśmy na tomografii głowy, a wczoraj na rezonansie głowy i szyi. Karolina ma straszny ból głowy i nie jest w stanie do tej pory sama chodzić… Walczymy każdego dnia różnymi metodami, żeby było lepiej, ale na razie bez poprawy…

– napisał Salla na Instagramie.

Miejmy nadzieję, że wkrótce do mediów napłyną dobre wieści na temat stanu zdrowia Karoliny. Dwa tygodnie temu modelka świętowała swoje 25. urodziny.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Roger Salla (@rogeiro20)

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować