×

Karolina Pisarek trafiła do szpitala! Gwiazda żali się na silny ból

Karolina Pisarek trafiła do szpitala! Modelka poinformowała na Instagramie, że „ból jest tak mocny, że jadzie do lekarza”. Co się stało? Menadżerka celebrytki przekazała najnowsze informacje.

Karolina Pisarek trafiła do szpitala

Karolina Pisarek na co dzień jest bardzo zapracowana. Ostatnio postanowiła spróbować swoich sił na parkiecie — celebrytka bierze udział w „Tańcu z gwiazdami”. Teraz jednak jej dalsze występy stoją pod znakiem zapytania.

Od kilku dni modelka skarży się na bardzo silny ból głowy. Jest on na tyle uporczywy, że celebrytka pojechała do szpitala. Środki przeciwbólowe, nawet te najsilniejsze, przestały wystarczać.

To już szósty dzień, kiedy budzę się z ogromnym bólem głowy. Nie wiem, czym spowodowana jest migrena, bo nigdy wcześniej nie miałam takich stanów. Codziennie wspomagam się mocnymi środkami przeciwbólowymi z nadzieją, że przejdzie, ale dziś ból jest tak duży, że jadę do lekarza

— poinformowała Pisarek na Instagramie.

Pierwszy raz tak mocno boli mnie głowa, że same łzy mi lecą.

— dodała.

W trudnych chwilach modelka może liczyć na wsparcie męża — Roger Salla razem z nią pojechał do placówki medycznej.

Podejrzenie guza

Pisarek nadal przebywa w szpitalu, gdzie przechodzi serię badań. Poddała się m.in. tomografii. Pierwsze doniesienia na temat stanu zdrowia Karoliny są niepokojące: lekarze podejrzewają u niej guza! Tę informację przekazała menadżerka gwiazdy, Małgorzata Leitner.

Karolina jest w szpitalu. Pojawiło się podejrzenie guza, jesteśmy wszyscy w szoku i czekamy na dalsze badania. Przez ostatnie 5 dni nasilał się ból głowy, była na bardzo silnych lekach przeciwbólowych, takich, które może przepisać tylko lekarz, i nie pomagało. Czekamy na dalsze wyniki badań. Bardzo się martwimy

— powiedziała.

Dalszy udział w „TzG” pod dużym znakiem zapytania

Na razie nie wiadomo, czy modelka będzie mogła wystąpić w kolejnym odcinku „Tańca z gwiazdami”. A ponieważ Pisarek jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, podzieliła się swoimi przemyśleniami na ten temat na Instagramie.

Wiele osób pyta jak się czuję. Ból jest bardzo intensywny i żadne tabletki przeciwbólowe nie pomagają… Nici z dzisiejszego treningu. Michał Bartkiewicz trzymaj kciuki, żeby znaleźć przyczynę i wrócić do pełni sił jak najszybciej

– napisała.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować