×

Kim jest Roger Salla? Świeżo upieczony mąż Karoliny Pisarek to syn milionera!

Kim jest Roger Salla, który wczoraj został mężem Karoliny Pisarek? 29-latek całą swoją młodość spędził na treningach piłkarskich. Co jeszcze wiadomo o ukochanym pięknej modelki?

Ślub Karoliny Pisarek

10 czerwiec to bez wątpienia jeden z najważniejszych i najpiękniejszych dni w życiu Karoliny Pisarek i Rogera Salla. Wczoraj przysięgali sobie miłość aż do grobowej deski. Z relacji w mediach społecznościowych dowiadujemy się, że na ślubie zjawiły się znane osobistości. Wśród nich byli m.in. Marta Gajewska-Komorowska, Małgorzata Heretyk, Jola Czaja-Przesmycka, duet Fit Lovers, Grażyna Wolszczak czy Wojtek Gola.

Ślub ślubem, ale być może nazwisko Pisarek, a w szczególności Salla niewiele Ci mówią. Przyjrzyjmy się więc im nieco bliżej. Karolina Pisarek to 24-letnia modelka, która zdobyła popularność dzięki udziałowi w piątej edycji programu „Top Model”. Zajęła drugie miejsce przegrywając z Radkiem Pestką. Od tego czasu jej kariera nabrała tempa. Karolina brała udział w sesjach zdjęciowych dla magazynów, takich jak „Elle”, „Glamour” czy „Harper’s Bazaar”. Co więcej, Pisarek w 2020 roku wygrała drugą edycję programu TVN „Ameryka Express”, w którym startowała w parze z Martą Gajewską-Komorowską.

Podczas wakacji na Malediwach w 2021 roku modelka zaręczyła się z Rogerem Sallą. Para poznała się podczas treningów boksu. Przygotowania do ich ślubu relacjonowane były od kwietnia 2022 w cyklu reportaży „Pisarek mówi tak” emitowanych w programie „Dzień dobry TVN”.

Kim jest Roger Salla?

Zdecydowanie bardziej tajemniczą i mniej medialną postacią w tym duecie jest Roger Salla, który pojawił się w życiu Karoliny w okolicach jej 24. urodzin. Świeżo upieczony mąż modelki ma 29 lat. Całą młodość spędził na treningach piłkarskich i to właśnie z piłką nożną wiązał swoją przyszłość. Niegdyś grał na pozycji obrońcy w Młodzieżowej Ekstraklasie w Polonii, a także w innym polskich i niemieckich drużynach juniorskich m.in. w Legii i Polonii Warszawa. Po jakimś czasie zakończył jednak swoją karierę sportową.

Salla ukończył studia w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Przez kolejne lata zbierał szlify na specjalizacji zarządzanie przedsiębiorstwem międzynarodowym na prestiżowej uczelni University of Bradford w Wielkiej Brytanii. Zdobytą na uczelniach wiedzę 29-latek może wykorzystywać obecnie w pracy. Salla pracuje bowiem na stanowisku wiceprezesa do spraw finansów w firmie z branży e-commerce, w której szefem jest jego ojciec, Marek Salla, znany biznesmen i milioner.

Prywatnie Roger Salla stara się na każdym kroku pokazywać ukochanej miłość, co widzimy po mediach społecznościowych pary. Podarował jej m.in. ukochanego pieska imieniem Simba i wytatuował sobie podobiznę ukochanej na ramieniu.

Nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki za nowożeńców i ich miłość.

Źródła: www.pudelek.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij