×

Niewiele osób wie, że żona Kamila Stocha jest od niego starsza! O ile lat?

Żona Kamila Stocha jest starsza od skoczka. Nawet najwięksi fani tej pary nie wiedzieli o tym, jaka dokładnie jest różnica wieku pomiędzy Kamilem i Ewą. Żonie sportowca fenomenalnie udaje się dbać o urodę, aby nie dać po sobie poznać prawdziwego wieku.

Szczęśliwe małżeństwo

Od 2010 roku Kamil Stoch oraz Ewa Bilan-Stoch tworzą udane małżeństwo. Dość chętnie dzielą się z internautami zdjęciami pokazującymi, w jaki sposób spędzają wspólnie wolny czas. Na Instagramie zarówno skoczek, jak i jego żona mogą się poszczycić pokaźnym gronem fanów. Konto Kamila Stocha obserwuje prawie 400 tysięcy osób, z kolei jego małżonka posiada społeczność liczącą niemal 90 tysięcy obserwatorów.

Ewie Bilan-Stoch udało się wykorzystać popularność zdobytą dzięki mężowi do rozwinięcia biznesu. Wraz z nim prowadzi sklep internetowy, w którym sprzedaje m.in. czapki oraz odzież. Można śmiało powiedzieć, że jest kobietą sukcesu i osiągnęła już w życiu wszystko. Być może właśnie dlatego, wiele osób zazdrości jej sukcesów oraz urody. Z największym przejawem krytyki spotkała się na początku ubiegłego roku podczas Gali Mistrzów Sportu. Wówczas internauci zarzucali jej, że swoją stylizacją upodobniła się do postaci z bajki.

Żona Kamila Stocha jest starsza od skoczka

Żona Kamila Stocha jest bardzo piękną kobietą i można odnieść wrażenie, że czas się dla niej zatrzymał. Ewa Bilan-Stoch ma młodzieńczą urodę i wygląda jakby była dużo młodsza od skoczka. Okazuje się jednak, że jest zupełnie inaczej. Dopiero niedawno na jaw wyszedł fakt, że kobieta jest starsza od swojego męża o dwa lata! Kamil Stoch przyszedł na świat 25 maja 1987 roku. Obecnie ma prawie 35 lat. Z kolei Ewa Bilan-Stoch urodziła się 1 stycznia 1985 roku, więc ma 37 lat.

Kamil Stoch niejednokrotnie mówił, że wszystkie jego osiągnięcia w skokach narciarskich oraz życiu zawodowym to zasługa jego żony. Kobieta wspierała go w najtrudniejszych momentach kariery i wierzyła w sukces. Od lat jest jego największą fanką. Para bardzo często pojawia się razem w mediach. Stochowie jednak w odróżnieniu od Piotra Żyły i jego byłej żony, nie wywołują skandali i dlatego większość informacji na ich temat może wydawać się czytelnikom „nudna”.

Kim jest Ewa Bilan-Stoch

Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch są małżeństwem od 7 sierpnia 2010 roku. Ich ślub odbył się w kościele paulinów na Bachledówce we wsi Czerwienne. Ewa Bilan-Stoch z zawodu jest artystką fotografem. Ukończyła Krakowską Szkołę Artystyczną. Jest również pedagogiem.

W przeszłości próbowała swoich sił w modelingu. Kobieta brała udział m.in. w pokazie mody „Polki Folki”, który miał miejsce w Zakopanem w 2019 roku.

Fotografie: Instagram, Twitter

Może Cię zainteresować