×

Ewa Bilan-Stoch skrytykowana za za stylizację na Gali. Odpowiedziała z klasą

Ewa Bilan-Stoch spotkała się z krytyką po tym jak na Gali Mistrzów Sportu pojawiła się w odważnej kreacji. Żona znanego skoczka postawiła na sukienkę, która w wielu osobach wzbudziła jednoznaczne skojarzenia. Internauci i dziennikarze nie przebierali w słowach.

Postać z bajki

W ubiegłą sobotę, 9 stycznia miała miejsce 86. Gala Mistrzów Sportu. Ze względu na fakt, że w Titisee-Neustadt trwają zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich, Kamil Stoch nie mógł uczestniczyć w imprezie. Zamiast niego na gali pojawiła się Ewa Bilan-Stoch. Jej obecność szybko stała się tematem licznych rozmów. Kreacja żony skoczka zaskoczyła swoją oryginalnością pozostałych gości oraz dziennikarzy. Strój Bilan-Stoch w ostrych słowach skomentowała znana stylistka mody, Karolina Domaradzka. Ewa Bilan-Stoch postanowiła odnieść się do tematu swojego stroju i wyjaśniła, że suknia była inspirowana Elsą z bajki „Kraina Lodu”.

W wywiadzie udzielonym Plotkowi, Ewa Bilan-Stoch ze spokojem stwierdziła, że cieszy się z tego, że znalazła się w centrum uwagi. Wyznała, że dzięki obecności na gali udało się jej znacząco zwiększyć sprzedaż swoich produktów. 

Bardzo się cieszę, że w dość nudnym pod względem liczby uroczystości, pandemicznym czasie, mogłam rozbawić grono osób i robiąc tak niewiele, poruszyć internet. Mam nadzieję, że nikomu nie sprawiłam przykrości, zakładając to, w czym świetnie się czułam. Tymczasem „korony”, które tworzę, sprzedają się jak nigdy wcześniej.

Ewa Bilan-Stoch spotkała się z krytyką 2
Twitter

Ewa Bilan-Stoch spotkała się z krytyką

Żona Kamila Stocha powiedziała, że póki co nie otrzymała żadnej wiadomości od Karoliny Domaradzkiej, dlatego nie jest w stanie skomentować jej wypowiedzi.

Sprawdzając pocztę, nie widzę wiadomości od Pani Karoliny, nie wiem do czego się odnieść.

W plebiscycie „Sportowiec Roku” Kamil Stoch zajął trzecie miejsce. Nagrodę w imieniu skoczka odebrała Ewa Bilan-Stoch. Później w rozmowie z dziennikarzem Przeglądu sportowego wyjaśniła, że sięgnęła po tę kreację z myślą o swoim mężu.

Mąż troszkę zasugerował. Pojawiła się mała inspiracja, ponieważ zawsze mówi mi, że jestem jego Elsą z Krainy lodu. Powiedziałam mu: „No to zobaczysz swoją Elsę”.

Zainteresowanie mediów wzbudziła także kreacja Anny Lewandowskiej, która również uczestniczyła w Gali Mistrzów Sportu.

Ewa Bilan-Stoch spotkała się z krytyką 3
Twitter
Ewa Bilan-Stoch spotkała się z krytyką 4
Twitter

Fotografie: Twitter, YouTube

Może Cię zainteresować