×

Gala Mistrzów Sportu 2021. Dlaczego Anna Lewandowska trzymała rękę na dekolcie?

Na Gali Mistrzów Sportu 2021 trenerka zaprezentowała się w pięknej sukni. Fani zwrócili uwagę na jeden aspekt. Anna Lewandowska trzymała rękę na dekolcie przez niemal cały wieczór. W końcu ucięła wszelkie spekulacje i wytłumaczyła fanom, dlaczego to robiła.

Kreacja za 6,5 tysiąca złotych

Za nami kolejna odsłona Gali Mistrzów Sportu 2021. Podczas gali nie zabrakło oczywiście znanych twarzy w najpiękniejszych kreacjach.

W mediach społecznościowych największe emocje wzbudziła Anna Lewandowska. Trenerka pojawiła się na czerwonym dywanie w sukni od Dolce&Gabbana, której cena przekracza 6,5 tysiąca złotych.

Sukienka nie tylko idealnie podkreśliła sylwetkę i figurę „Lewej”, ale jednocześnie ujęła prostotą i elegancją. Całość dopełniały sandałki na obcasie, biżuteria marki Apart oraz czarna kopertówka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Anna Lewandowska nie kryje tego, że jest dumna z męża. Podczas gali również nie potrafiła ukryć wzruszenia, gdy Robert odbierał nagrodę Najlepszego Sportowca Polski 2020 Roku.

Zaraz po uroczystości na Instagramie podzieliła się z fanami swoją radością. Dodała także zdjęcie, na którym pozuje u boku ukochanego.

@_rl9 sportowcem roku! Kochanie, to był Twój rok! Jak zawsze dumna, jestem najszczęśliwsza kiedy widzę, jak spełniają się Twoje marzenia! A teraz pędzimy do naszych córeczek

– napisała w poście.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez ???? ??????????? (@annalewandowskahpba)

Anna Lewandowska trzymała rękę na dekolcie

W komentarzach pojawiły się nie tylko liczne gratulacje dla Roberta Lewandowskiego. Część internautów zaczęła się zastanawiać, dlaczego „Lewa” przez niemal cały wieczór trzymała rękę na… piersiach.

Padły podejrzenia, że suknia miała za duży dekolt, który krępował trenerkę. Jak napisała jedna z internautek na profilu Lewej:

Raczej ta suknia była niewygodna. Miałam wrażenie, że Anna bała się, że coś jej tam wyskoczy, bo cały czas zasłaniała ręka i poprawiała.

Anna Lewandowska postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości i domysły. Dociekliwej fance odpisała:

Eksponowałam biżuterię.

To nie pierwszy raz, gdy „Lewa” bryluje na gali w biżuterii marki, której ambasadorką została kilka miesięcy temu. Nie tak dawno w Dubaju trenerka zaprezentowała się w naszyjniku z brylantami.

Co o tym sądzicie?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez JastrzabPost.pl ? (@jastrzabpost.pl)

Źródła: jastrzabpost.pl, www.pudelek.pl, viva.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować