×

Anna Lewandowska jest dumna z męża. W sieci opublikowała wzruszający wpis

Anna Lewandowska jest dumna z męża. Najbardziej znana trenerka personalna w Polsce opublikowała na Instagramie niezwykły post, w którym wyznała, co czuje. Jej fani byli wniebowzięci.

Anna Lewandowska jest dumna z męża

Lewandowska wspiera swojego męża na każdym kroku. Piłkarz zawsze może liczyć na miłe słowa, pocieszenie oraz gratulacje. Robert Lewandowski właśnie został wybrany Piłkarzem Roku UEFA oraz najlepszym napastnikiem sezonu 2019/2020 w Europie. Nic więc dziwnego, że jego żona pęka z dumy.

Wczoraj Lewy poleciał do Genewy, gdzie miało miejsce losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów 2020/2021. W czasie ceremonii, piłkarz odebrał obie nagrody. To niejedyne sukcesy, którymi może poszczycić się Robert Lewandowski. W zeszłym sezonie wraz z Bayernem Monachium wygrał Bundesligę oraz Puchar Niemiec. Z kolei, w sierpniu zatryumfował w Lidze Mistrzów.

Co więcej, we wszystkich wspomnianych rozgrywkach Lewandowski został królem strzelców. Anna Lewandowska nie pojechała co prawda z mężem na ceremonię odebrania nagród, lecz oglądała ją przed telewizorem. Na swoim InstaStory wyznała jednak fanom, że jest szalenie dumna z Roberta.

Fani są zachwyceni

Niedługo po zakończeniu uroczystości, Lewandowski wrócił do domu w Monachium. Na miejscu czekała na niego Anna oraz ich córki. Celebrytka chwilę po powrocie męża opublikowała w sieci romantyczne zdjęcie, pod którym znajdował się następujący wpis:

Wrócił ?? Mój mąż najlepszym piłkarzem w Europie (i na świecie ??) Dziś ważny dzień dla Roberta, całej naszej rodziny, przyjaciół i najbliższych❤️ Historia ta nie napisała się sama. Roberta ostatnie lata to ciągły rozwój, to lata wielu wyrzeczeń, wytrwałej pracy nad sobą, przekraczanie własnych barier. Nie mogę być dziś bardziej dumna. Kocham. Wspieram. ❤️❤️❤️

Sam Robert Lewandowski niejednokrotnie mówił, że żona jest dla niego największym wsparciem. Internauci byli zachwyceni z sukcesów Roberta Lewandowskiego równie mocno, co Anna, czemu dali wyraz w komentarzach.

Czas wykupić dom sąsiadów na nagrody Roberta. Złota Piłka i tak nie ucieknie za rok

Wszyscy jesteśmy niesamowicie dumni! ❤️ Cudowny człowiek

Aaaaaaaaa, gratulacje!!! Jejku, wzrusz na maxa!!!! Brawo, brawo, brawo! Duma razy milion ❤️ Dumna Polka. Dumna Wercia ??.

Człowiek, który za życia stał się legendą ??

Tak miła reakcja ze strony fanów jest sporym zaskoczeniem. Niedawno, gdy Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie z wakacji, fani nie powstrzymywali się od uszczypliwości, komentując jej uczesanie.

Fotografie: YouTube, Instagram

Może Cię zainteresować