×

17-latka uszyła i pomalowała suknię na bal maturalny. Kreacja zapiera dech!

Kreacja, którą Ciara Gan sama uszyła na bal maturalny już stała się światową sensacją. Rzeczywiście, trzeba przyznać, że robi piorunujące wrażenie! 17-letnia mieszkanka Filipin nie będzie raczej miała wątpliwości, jaki zawód wybrać.

Zakochana w sztuce

Największą pasją nastolatki jest sztuka. Prowadzi nawet dwa równoległe konta na Instagramie, z których jeden jest całkowicie poświęcony sztuce. Tam prezentuje swoje osiągnięcia i inspiracje, podczas gdy na drugim, prywatnym, widzimy zwykłą nastolatkę, która lubi imprezy i wakacje na plaży.

Z okazji balu maturalnego nastolatka postanowiła sama zaprojektować, uszyć, a następnie ozdobić swoją suknię. Zajęło jej to cały miesiąc, co nie dziwi, biorąc pod uwagę, jak pracochłonna musiała być szmaragdowa kreacja ozdobiona ręcznie malowanymi kwiatami.

Sukces w Internecie

Ciara Gan porwała się na typowo balową suknię z szerokimi zakładkami, sprawiającymi, że dół kreacji rozkłada się jak płatki kwiatów. Naniesienie na nią kwiatowych aplikacji zajęło pięć dni.

Dumna ze swojego dzieła nastolatka, pochwaliła się nim na Twitterze, a na Instagramie zamieściła zdjęcia ukazujące poszczególne etapy pracy. Reakcja internautów była natychmiastowa. Suknia Ciary i ona same stały się sławne na cały świat.

Zobaczcie, o co tyle szumu, bo naprawdę warto. Zwłaszcza wziąwszy pod uwagę, że to wszystko ręczna robota.

Źródła: www.instagram.com, twitter.com, www.boredpanda.com

Może Cię zainteresować

zamknij