×

„Najpiękniejsza kibicka mistrzostw” znów prowokuje! W komentarzach aż kipi

„Najpiękniejsza kibicka mistrzostw” prowokuje. Ivana Knoll, bo o niej mowa, robiła furorę na mundialu w 2018 roku i teraz znów jest o niej bardzo głośno. Profesjonalny makijaż, kobiece kształty, a przede wszystkim skąpe stroje dumnie prezentowane podczas rozgrywek w Katarze sprawiają, że panowie nie potrafią oderwać od niej wzroku. W sieci nie brakuje jednak negatywnych komentarzy pod adresem Chorwatki.

Okrzyknięto ją „najpiękniejszą kibicką mistrzostw świata”

Mistrzostwa świata w piłkę nożną mają swój niezwykły i wyjątkowy klimat. Uwagę zwracają nie tylko piłkarze, ich bramki i popisy na murawie – choć niewątpliwie to oni są w centrum uwagi – ale także to, co i kogo możemy zobaczyć na trybunach. O ile na boisku to Messi, Ronaldo, Mbappe czy Lewandowski są w światowym TOP-ie, o tyle na trybunach to ona została okrzyknięta najpiękniejszą kibicką w Katarze. Mowa o Ivanie Knoll, finalistce konkursu miss Chorwacji 2016.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ivana Knöll (@knolldoll)

Najpiękniejsza kibicka mistrzostw prowokuje

Ivana Knoll kibicuje swoim rodakom od początku MŚ w Katarze. Kibicowała również w meczu z Kanadą. Wtedy znów postawiła na odważną kreację, do których zdążyła już nas przyzwyczaić. Na tę okazję ubrała krótką sukienkę z górą eksponującą obfity biust. „Najpiękniejsza kibicka mistrzostw” szybko została wychwycona przez fotoreporterów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ivana Knöll (@knolldoll)

Ona sama również podzieliła się zdjęciami z trybun w swoich mediach społecznościowych. Wydawać by się mogło, że internauci będą w komentarzach jedynie wzdychać na widok chorwackiej piękności, ale czy aby na pewno?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ivana Knöll (@knolldoll)

Internauci grzmią

Jak można się było tego spodziewać, pod postem modelki pojawiło się mnóstwo komentarzy. Nie wszyscy jednak zgodnie komplementowali urodę i wdzięki Chorwatki. Choć takich nie brakowało, wiele osób skrytykowało Ivanę za zbyt śmiały strój na okoliczność, jaką są MŚ w Katarze.

Brak szacunku

Masz jaką inną sukienkę?

Nie szanujesz całego kraju

Podobno te same zasady nie dotyczą tej kobiety

To nie twój kraj… Szanuj kraj muzułmański, szanuj zasady… jeśli ci się nie podoba… Nie jedź tam

– czytamy w komentarzach tłumacząc na język polski.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ivana Knöll (@knolldoll)

Zakazany strój w Katarze

W Katarze obowiązują ścisłe ograniczenia odnośnie ubioru. Zaleca się, by kobiety zakrywały ramiona i kolana, unikały obcisłych ubrań i nie eksponowały dekoltu. Mundial nie jest tutaj wyjątkiem.

Oczekujemy, że goście (zarówno mężczyźni, jak i kobiety) będą okazywać szacunek wobec naszej kultury poprzez unikanie nieodpowiednich strojów w miejscach publicznych. Zaleca się, aby mężczyźni i kobiety mieli zakryte ramiona i kolana

– wyjaśniały władze kraju przed mundialem.

Osoby, które nie będą przestrzegać wymogów dotyczących ubioru mogą liczyć się z wysoką grzywną, a nawet z karą więzienia.

Czyżby te zasady nie wszystkich obowiązywały?

Źródła: przegladsportowy.onet.pl, www.instagram.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x