×

Internautka skrytykowała biust Anny Muchy. „Obwisły, za duży, NIESMACZNY!”

Brzydkie komentarze pod adresem kobiety potrafią być szczególnie dotkliwe, zwłaszcza, jeśli te dotyczą jej urody. Jeden z tego typu wpisów wylądował właśnie pod adresem znanej aktorki. Internautka skrytykowała biust Anny Muchy po tym, jak ta opublikowała roznegliżowane zdjęcia z mazurskiego pomostu, a później epatowała głębokim dekoltem nim przy robieniu lodów. Celebrytka jednak nie pozostała dłużna hejterce i odpowiedziała ciętą ripostą.

Anna Mucha w mediach społecznościowych

Anna Mucha raczej nie wystrzega się kontrowersji, a wręcz przeciwnie, często je do siebie przyciąga. Nierzadko celowo sama je wywołuje chociażby poprzez publikowanie w mediach społecznościowych roznegliżowanych zdjęć. Te rozpalają internautów do czerwoności!

Niedawno aktorce znów udało się narobić sporo szumu w przestrzeni publicznej. Mucha podzieliła się zdjęciami zrobionymi nad jednym z mazurskich jezior. Nie po raz pierwszy były to ujęcia, do których 42-latka pozowała bez stanika.

Jestem maxymalistką: żyję na maxa i odpoczywam też na maxa. Wybieram ukochane Mazury… głuszę, ciszę i nikogo dookoła. I słońce lubię też, z wzajemnością, bo „kobiety lubią brąz”

– napisała pod zdjęciami Mucha.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

Internauci nie mogli przejść obok tego obojętnie.

Internautka skrytykowała biust Anny Muchy

W komentarzach pod zdjęciami Muchy momentalnie pojawiło się wiele mało wybrednych wpisów. Wśród nich były m.in. propozycje wysmarowania ciała aktorki kremem do opalania. Dyskusja była kontynuowana na InstaStories aktorki.

42-latka podczas kręcenia domowych lodów przyznała, że jeśli ludzie faktycznie są tym, co jedzą, to ona musi być najwyraźniej masełkiem.

Ta wypowiedź najwyraźniej nie spodobała się jednej z obserwatorek, o czym świadczy jej wiadomość.

Nie masełkiem, tylko obwisłym, za tłustym biuścikiem. Epatowanie tym jest niesmaczne

– skomentowała internautka w prywatnej wiadomości do Ani Muchy.

Aktorka nie pozostała hejterce dłużna. Jej wpis wrzuciła na swoje InstaStories i odpowiedziała krótką, ciętą ripostą.

Ja mam może i luźne cycki, ale ktoś tu ma spiętą d*pę!

Anna Mucha trafiła w punkt czy mogła to lepiej ująć? Waszym zdaniem kto wygrał tę wymianę zdań?

Źródła: www.pudelek.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować