×

Ania Przybylska dorabiała u Zenka Martyniuka! Mało kto wie, w jaki sposób mu pomagała

Ania Przybylska pracowała z Zenkiem Martyniukiem! Potwierdził to sam król disco polo. I chociaż spotkali się wiele lat temu, to pamięć o niej jest nadal żywa. Jak zatem dorabiała aktorka u Zenka? Gdzie poznała lidera grupy „Akcent”?

Ania Przybylska pracowała z Zenkiem Martyniukiem

Ania na swoją sławę musiała długo i ciężko pracować. Zamiast studiów wybrała karierę aktorską. Jednak nie od razu przyszły największe role. Chociaż Przybylska już wtedy dostała rolę w serialu „Złotopolscy” jej pensja była zbyt mała, żeby aktorka mogła sama się utrzymać.

Dodatkową pracę podjęła m.in. przy pracy nad nowym teledyskiem Zenka Martyniuka. Piosenkarz ciepło wspomina Anię:

Była już popularna, ale przy tym wszystkim bardzo skromna i serdeczna. Piękna dziewczyna! Teraz żałuję, że nie zagrała w moim teledysku, a jedynie czesała modelki i pudrowała mi twarz, żebym się nie świecił w kadrze.

Zenek Martyniuk wspomina również, że Ania była niezmiernie zaradna. Kiedy ktoś podczas kręcenia teledysku ukradł buty wokalisty, włączyła się do pomocy:

Ania bardzo przejęła się zaistniałą sytuacją i zaangażowała się w poszukiwanie zastępczego obuwia. Wsiedliśmy w samochód i pojechaliśmy szukać nowych. Udało się znaleźć całkiem podobne

 

Zenek nie wiedział, kim jest sympatyczna dziewczyna

Piosenkarz przyznaje, że Anię rozpoznała jego żona. On teraz żałuje, że się w porę nie zorientował i nie zaprosił do klipu! Teraz pozostały mu tylko wspomnienia:

Nie poznałem Ani. Dopiero obecna na planie moja żona Danuta w pewnym momencie zapytała, czy nie zauważyłem, że pudrowała mnie aktorka ze „Złotopolskich”

Po pracy na planie teledysku pozostało tylko zdjęcie w kolekcji Ani. Jednak piosenkę możemy podziwiać do dziś!

Źródła: www.plotek.pl, jastrzabpost.pl
Fotografie: Instagram , Youtube

Może Cię zainteresować