×

Cameron Diaz została mamą w wieku 47 lat. „Będąc w moim wieku, to prawdziwy wybór”

Późne macierzyństwo zdaje się mieć wiele imponujących zalet, a znana aktorka jest tego idealnym przykładem. Mowa o Cameron Diaz – została mamą w wieku 47 lat. Jej historia otworzy oczy wszystkim tym, którzy rozważają zajście w ciążę po 40. roku życia.

Cameron Diaz, czyli gwiazda światowego formatu

49-letnia obecnie Cameron Diaz jest jedną z najbardziej charakterystycznych i znanych aktorek na świecie. Aktorka zagrała w takich filmach jak:„Aniołki Charliego”, „Sposób na blondynkę”, „Maska” czy „Sposób na blondynkę”. Sukces, jaki niewątpliwie osiągnęła Cameron Diaz, wymagał od niej jednak mnóstwo pracy, poświęcenia i wyrzeczeń. W ostatnich latach postanowiła jednak zwolnić i poświęcić się życiu prywatnemu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Cameron Diaz (@camerondiaz)

Cameron Diaz została mamą w wieku 47 lat

W grudniu 2019 roku Cameron Diaz i jej mąż Benji Madden po raz pierwszy w życiu zostali rodzicami. Radosna nowina nie tylko obiegła media na całym świecie, ale także stała się tematem licznych dyskusji na temat późnego macierzyństwa. Aktorka urodziła bowiem w wieku 47 lat. Niewątpliwie gwiazda filmowa dała nową nadzieję kobietom, które z różnych powodów postanowiły zrezygnować z posiadania dzieci. Osobiście jest bardzo szczęśliwa i czuje się spełniona jako matka, która bez dwóch zdań stawia swoje maleństwo na pierwszym miejscu.

„To, że mogę zobaczyć, jak moja córka rośnie i być tego częścią, jest niesamowite i bardzo satysfakcjonujące”

W wywiadzie dla Jimmy’ego Fallona aktorka wyznała, że spędzanie czasu z córką jest dla niej „doświadczaniem nieba”. Kiedy na nią patrzymy, ciężko się z tym nie zgodzić – wygląda, jakby przemawiał przez nią błogi spokój. Diaz stara się cieszyć każda chwilą, ponieważ „maleństwo rozwija się codziennie w zawrotnym tempie i robi tak wielkie postępy, że kolejnego dnia nie jest już tym samym dzieckiem”. Kontynuowała wyjaśniając, że takie rzeczy nigdy nie przydarzyły się jej i Benjiemu.

Czujemy ogromną radość i satysfakcję, gdy widzimy, jak mała się zmienia, i możemy w tym uczestniczyć, pozwalając jej być sobą. To po prostu niesamowite

– mówiła Cameron Diaz.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Benji Madden (@benjaminmadden)

Aktorka śmieje się mówiąc, że jej telefon nie jest już pełen zdjęć psiaków, które posiada, i ich kupek. Teraz na pierwszy miejscu jest córeczka. Ponadto królują „Baby Shark” i „Elmo’s Song”.

Presja zostania mamą

W wywiadzie dla Naomi Campbell, Diaz podzieliła się tym, jak próbowała znaleźć w życiu równowagę. Przyznała również, że wielu ludzi decyduje się na rodzicielstwo na innym etapie swojego życia, czyli w młodości. Aktorka przyznała, że choć kochała i wciąż kocha swoje prywatne życie, późne macierzyństwo też wiąże się z niemałą presją.

Teraz muszę dożyć gdzieś tak do 107 lat, więc bez ciśnienia!

– dodała żartobliwie aktorka.

Cameron Diaz jest dziś pewna, że jeszcze nigdy w życiu nie była tka szczęśliwa. Nawet jej praca czy podróże nie sprawiały jej tyle radości.

Gdy jesteś młoda i zakładasz rodzinę, jest ci łatwiej. Będąc w moim wieku, to prawdziwy wybór. Musiałam ciężko zapracować na to, co teraz mam

– wyznała aktorka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Cameron Diaz (@camerondiaz)

Co więcej, podczas wywiadu Campbell zauważyła, że Diaz wypiękniała i wygląda na szczęśliwszą. Patrząc na jej zdjęcia, ciężko się z tym nie zgodzić!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Benji Madden (@benjaminmadden)

Źródła: brightside.me
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować