×

Nie żyje gwiazda „Barw Szczęścia” i „Na dobre i na złe”. Miała tylko 43 lata

Nie żyje Ewa Ampulska. Zmarła niespodziewanie w wieku 43 lat. Rodzina i przyjaciele są pogrążeni w żalu. Na Facebooku Eweliny Flinty pojawił się przejmujący wpis, żegnający zmarłą 23 września aktorkę znaną z wielu popularnych seriali, m.in. Barw Szczęścia.

Nie żyje Ewa Ampulska. Aktorkę żegnają najbliżsi

Nie żyje Ewa Ampulska. Aktorka zmarła nagle w wieku zaledwie 43 lat. Popularność zdobyła dzięki serialom takim jak: „Na dobre i na złe” czy „Barwy Szczęścia”. W sieci pojawiło się wiele kondolencji. Nie zabrakło też pożegnalnych postów od serialowych przyjaciół. W przejmujący sposób przyjaciółkę żegna piosenkarka Ewelina Flinta za pośrednictwem swojego Facebooka. Piosenkarka, która pracowała z Ewą Ampulską na planie swojego nowego teledysku.

Ewa  Ampulska grała epizodyczne role w polskich serialach, a także występowała na deskach Teatru Academia. Była jedną z tancerek, która od kilku lat współtworzyła spektakle. Aktorka urodziła się w 1979 roku w Pruszkowie. Popularność oraz sympatię widzów zdobyła rolami w popularnych serialach. Możną ja było oglądać w „Na dobre i na złe”, „Ojcu Mateuszu”, „Barwach szczęścia”, „Usta, usta”, „Przyjaciółkach”, czy w „Kryminalnych”.  Poza aktorstwem zajmowała się także tańcem. Oficjalne powody śmierci Ewy Ampulskiej nie zostały ujawnione.

W mediach społecznościowych posypały się kondolencje

Śmierć Ewy Ampulskiej poruszyła świat aktorski. Na profilach popularnych aktorów, tancerzy czy piosenkarzy, którzy znali i mieli okazję współpracować z aktorką, pojawiło się wiele wpisów kondolencyjnych. Są one pełne żalu, wspomnień o Ewie i niedowierzania, że aktorki nie ma już z nami. Czule o Ewie napisała Ewelina Flinta, jak czytamy:

Serca nam pękają… Przedwczoraj odeszła Ewa Ampulska, cudowna kobieta, tancerka, aktorka, która wystąpiła w klipie do mojego utworu 'Zakochana’. Piękna, wrażliwa, obdarzona ogromnym talentem. Kochała taniec. Ona była tańcem! Każdy jej ruch zachwycał. Ewuniu… Dziękuję Ci, że podzieliłaś się ze mną swoim darem i dobrym sercem. Bliskim Ewy chciałabym przekazać ogromne wyrazy współczucia.

Na Facebooku pożegnał Ewę Ampulską również założyciel Teatru Academia, Roman Woźniak, który napisał:

Tak bardzo, bardzo przedwcześnie odeszła Ewa Ampulska. Kochana Ewa.

Z pewnością odeszła wspaniała osoba, aktorka, przyjaciółka, córka, żona, matka. Jak wspominają ją najbliżsi, była zawsze pełna energii i uśmiechnięta. Data pogrzebu aktorki nie jest jeszcze znana.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Fotografie: Facebook

Może Cię zainteresować