×

Cleo odsłoniła biust na Instagramie. Miała bardzo ważny powód!

Cleo odsłoniła biust na Instagramie i odważnie wyeksponowała wdzięki. Zrobiła to jednak w słusznym celu. Teraz fani dziękują piosenkarce za ten post.

Reklama

Cleo odsłoniła biust na Instagramie

Cleo od lat należy do grona najpopularniejszych gwiazd muzyki pop w Polsce. Artystka wie, jak przyciągnąć uwagę i zyskać uznanie fanów. Dzięki temu na Instagramie zgromadziła już ponad milion obserwujących. Swoją popularność wykorzystuje również po to, żeby pomagać innym i nagłaśniać ważne społecznie tematy.

Ostatnio piosenkarka odsłoniła biust i zamieściła na Instagramie dość odważne zdjęcie. W ten sposób chciała zwrócić uwagę na bardzo ważną kwestię…

Reklama

Październik jest uznawany za miesiąc profilaktyki raka piersi – najczęściej występującego nowotworu złośliwego u kobiet. Eksponując swój dekolt Cleo dołączyła do grona gwiazd, które zachęcają kobiety do regularnych badań.

Badaj piersi! Krępujący temat? Nie moje Kochane! Czas głośno o tym mówić! Na drugiej fotce wrzucam Wam instrukcje jak kontrolować zdrowie Waszych biustów. Jeżeli coś Was zaniepokoi raz dwa do lekarza! Kiedy ostatnio badałyście piersi?
– zapytała Cleo.
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez CLEO (@cleo_don)

Ważny apel

Wokalistka zwróciła się również do mężczyzn, którzy obserwują jej profil, by przypomnieli bliskim sobie kobietom o badaniach.
Apel również do panów, którzy obserwują mój profil – przypomnijcie bliskim wam kobietom: mamie, siostrze, babci, cioci, żeby nie zapominały o badaniach
– poprosiła Cleo. W galerii dodała również grafikę z instrukcją, jak wykonać samobadanie piersi.
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez CLEO (@cleo_don)

Sądząc po komentarzach, fani docenili post Cleo i jej zaangażowanie w tę sprawę.

Świetnie, że poruszasz takie ważne tematy. Dużo osób to bagatelizuje

Piękny i ważny post!

Świetnie wykorzystujesz swoją popularność. Takie tematy są bardzo ważne

Bardzo wartościowy post!

– chwalą internauci.

Reklama
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować