×

Jarosław Kaczyński przejdzie operację! Prezes PiS bardzo cierpi

Prezes PiS cierpi i to widać na spotkaniach z wyborcami. Teraz będzie musiał zadbać o swoje zdrowie. Jak podaje „Super Express”, Jarosław Kaczyński przejdzie operację jeszcze przed ścisłą kampanią do wyborów parlamentarnych, która rusza już niebawem. Co dolega szefowi partii rządzącej?

Wpadki Jarosława Kaczyńskiego

Prezes PiS Jarosław Kaczyński jeszcze w czerwcu rozpoczął objazd po polskich miejscowościach, co wiele osób odczytuje jako rozpoczęcie kampanii wyborczej. Od tego czasu zaliczył co najmniej kilka wpadek. Zdarzało się, że prezes mylił nazwy miejscowości, w których przebywał. Inną z kolei wpadkę Kaczyńskiego wyśmiała Neo-Nówka.

Gdzie szukać przyczyny pomyłek prezesa? Oczywiście, winę można zrzucić na wiek, i tak by było chyba najłatwiej. W końcu Kaczyński ma już 73 lata. Nie da się natomiast ukryć, że na wielu spotkaniach z wyborcami dało się zauważyć grymas bólu na twarzy polityka. Ponadto 73-latek miał wyraźne problemy z poruszaniem się.

Już teraz widać, że Kaczyński ma duże problemy z chodzeniem. A ból na ogół wpływa na intelekt, samopoczucie i pewność siebie

– usprawiedliwia wpadki Kaczyńskiego w rozmowie z „SE” politolog prof. Kazimierz Kik.

Jarosław Kaczyński przejdzie operację

Jarosława Kaczyńskiego czeka wszczepienie endoprotezy stawu kolanowego. Przypomnijmy, pierwszy zabieg miał trzy lata temu i już dawno było wiadomo, że będzie musiał zadbać również o zdrowie i kondycję drugiej nogi.

„Podziwiam prezesa, że mimo trudności z chodzeniem, jest bardzo aktywny”

Poseł Tadeusz Szymański w rozmowie z „Super Expressem” zdradził, że podziwia prezesa PiS za jego postawę i poświęcenie mimo towarzyszącego mu bólu i cierpienia.

Podziwiam prezesa, że mimo trudności z chodzeniem, bólem, jest bardzo aktywny. Sprawa wymaga wielkiego poświęcenia, trudno przecenić jego rolę, prezes zawsze staje na wysokości zadania. Nikt nie chce żeby narażał zdrowie swoje, ale to jest ból, wysiłek. I tym większe uznanie dla prezesa, że mimo wysiłku, bólu, tak walczy o wygraną dla PiS

– dodał Tadeusz Cymański.

Czy faktycznie to jest powód do podziwiania Jarosława Kaczyńskiego? A może raczej ktoś tu już powinien przejść na emeryturę?

Źródła: www.planeta.pl

Może Cię zainteresować