×

Justyna Żyła zdradziła kompleks byłego męża. Celebrytka jest bezlitosna!

Justyna Żyła zdradziła kompleks byłego męża. Celebrytka bez zażenowania napisała w komentarzu pod zdjęciem na Instagramie, czego najbardziej skoczek nie znosi w swoim wyglądzie. Jak Piotr Żyła zareaguje na obraźliwy wpis byłej żony?

Justyna Żyła atakuje

Internauci zdążyli się już przyzwyczaić, że nie ma tygodnia, w którym Justyna Żyła nie zaatakowałaby swojego byłego męża, Piotra. Celebrytka wykorzystuje niemal każdą sposobność, aby dogryźć skoczkowi i w ten sposób zemścić się na nim za to, że ją zostawił. Instagramerka do dziś nie może pogodzić się z faktem, że nie jest już żoną popularnego sportowca. Gdy w mediach niedawno pojawiły się doniesienia na temat ewentualnego ślubu Piotra i jego dziewczyny Marceliny Ziętek, Justyna Żyła znów przypomniała o sobie, pisząc zgryźliwe komentarze. Tym razem celebrytka udostępniła na Instagramie zdjęcie z czasów dzieciństwa.

Na fotografii widać, jak Żyła pozuje w towarzystwie dwóch przyjaciółek. W opisie zdjęcia możemy przeczytać:

Moja osiemnastka. To z Nią wypaliłam pierwszego papierosa, wypiłam pierwsze piwo, przez nią 15 lat nie jadłam niczego co było, pachniało kokosem, ale to ona wysłuchiwała moich wywodów, problemów o zakochaniach itd. jak spałyśmy razem u babci to z szeroko otwartymi oczyma (spała z otwartymi tak po prostu) potrafiła „słuchać” mnie cała noc. Katarzyno jak coś się nie zgadza, to proszę o sprostowanie. Życzę Ci zdrowia, miłości i spełnienia tego, o czym marzysz.

Gdy wydawało się, że tym razem Żyła powstrzyma się od złośliwości pod adresem Piotra Żyły, stało się coś nieprawdopodobnego.

Justyna Żyła zdradziła kompleks byłego męża

Internauci od razu zauważyli, że córka Justyny Żyły jest łudząco podobna do wyglądu swojej mamy z czasów dzieciństwa. Celebrytka ku zaskoczeniu wszystkich fanów zaprzeczyła i stwierdziła, że Karolina zarówno pod względem aparycji, jak i charakteru bardziej wdała się w ojca.

Żyła wykorzystała tę okazję, aby dopiec skoczkowi. W odpowiedzi do komentarza jednej z obserwatorek napisała, że w odróżnieniu od Piotra, jej córka nie ma jednak problemów z wypadaniem włosów.

Ojciec łysieje, a ona ma włosów do pozazdroszczenia.

To nie pierwszy raz kiedy Justyna Żyła opowiada o dzieciach i porównuje je do byłego męża. Na początku miesiąca mówiła o tym, że jej pociechy kochają skoki narciarskie i regularnie je trenują.

Justyna Żyła o rozwodzie i dzieciach

Fotografie: YouTube, Instagram

Może Cię zainteresować