×

Justyna Żyła opowiada o dzieciach. Jakie cechy odziedziczyły po swoim tacie?

Justyna Żyła opowiada o dzieciach. Celebrytka udzieliła szczerego wywiadu, w którym wyznała zaskakującą prawdę na temat swoich pociech. Okazuje się, że zarówno Kuba jak i Karolina marzą o karierze narciarskiej.

Medialne burze

Internetowe przepychanki Justyny Żyły z byłym mężem wciąż trwają. Instagramerka nie daje za wygraną i co rusz publikuje w sieci nowe grafiki oraz wpisy, w których komentuje swoje nieudane małżeństwo ze skoczkiem. Niedawno wzbudziła sensację, udostępniając na swoim instastory wymowną grafikę, z której wynikało, że ma żal do Piotra Żyły o to, że związał się z inną kobietą. Choć od ich rozwodu minęły już prawie 3 lata, to widać, że celebrytka nadal nie zaakceptowała nowej rzeczywistości.

Tym razem Justyna Żyła udzieliła wywiadu serwisowi parenting.pl. Postanowiła opowiedzieć o życiu swoich dzieci oraz o ich pasjach. Z pewnością jej wypowiedzi będą sporym zaskoczeniem dla Piotra Żyły, ponieważ Justyna wyraziła się o nim dość pozytywnie. Stwierdziła też, że ich dzieci są mieszanką charakterów. Chciałyby pójść w ślady ojca i osiągać sportowe sukcesy. 

One są mieszanką charakterów. Są uparte, tak jak ja i Piotrek – obydwoje tacy jesteśmy. Kuba jest trochę takim leniuszkiem i taki był od urodzenia. Jest bardzo inteligentny i już dzisiaj wiem, że on krzywdy sobie w życiu nie da zrobić. Obecnie ma taki etap, że się obraził trochę na szkołę, ale dla mnie wykształcenie dzieci jest bardzo ważne.

Justyna Żyła opowiada o dzieciach

W rozmowie celebrytka wyznała, że Kuba i Karolcia uwielbiają trenować skoki narciarskie. Sport przynosi im wiele radości.

Zarówno Karolcia, jak i Kuba trenują skoki. Kuba już 4 lata, Karolinę wyślę znowu zimą, nie ma jeszcze takich mocnych nóg, a teraz się trudno hamuje i bałam się, że nie utrzyma równowagi. Ona też jest uparta, jak jej rodzice. Jest takim żartownisiem – to ma z Piotrka. Jest szybka i energiczna.

Justyna powiedziała także, kim chcą być jej dzieci, gdy dorosną.

Kiedy pytam Kubę: „Co ty będziesz robił, jak się nie będziesz uczył? Przecież nie znajdziesz dobrej pracy, nie pójdziesz na studia”, odpowiada mi, że będzie skoczkiem. Z kolei Karolina chce być kosmetyczką. Oni już wiedzą, co chcą robić, ale to jeszcze się zmieni milion razy. Najważniejsze jest dla mnie, żeby robili to, co ich uszczęśliwia.

Tymczasem Piotr Żyła układa sobie życie z Marceliną Ziętek. Skoczek opublikował nawet zdjęcie domu, w którym wkrótce razem zamieszkają. Z komentarzy pod postem można wywnioskować, że większość internautów nie przepada za Justyną. Ludzie odnoszą bowiem wrażenie, że to ona prowokuje medialne afery z byłym mężem.

Justyna Żyła o rozwodzie i dzieciach

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), YouTube, Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij