×

Znany jasnowidz chciał popełnić samobójstwo. Znęcał się nad nim własny brat

Znany jasnowidz chciał popełnić samobójstwo z powodu prześladowań ze strony własnego brata. Mężczyzna nie potrafił zaakceptować, że Maciej jest homoseksualistą. „Krzyczał, że mnie zabije, bo jestem pedałem” – wyznał wróżbita.

Ma chłopaka od 20 lat

Kilka miesięcy temu wróżbita Maciej zdecydował się na coming out. Jednak, jak podkreśla, nigdy nie ukrywał się z tym, że jest gejem. Po prostu nie widział potrzeby, by mówić o swoich intymnych sprawach publicznie.

Moi znajomi, przyjaciele, wszyscy współpracownicy czy dziennikarze, z którymi się spotykałem, wszyscy wiedzą. Ja się nigdy z tym nie ukrywałem, jeśli chodzi o kontakty bezpośrednie. I nigdy się tego nie wstydziłem, tylko uważałem, że to jest moje życie prywatne

– powiedział na antenie Radia Nowy Świat.

Chociaż najpopularniejszy wróżbita w Polsce w pełni akceptuje swoją orientację seksualną, kiedyś było inaczej. Jako nastoletni chłopak nie radził sobie z tym, że brat regularnie się nad nim znęca. A powodem była właśnie orientacja seksualna Macieja. Przez ataki ze strony brata nastolatek nawet próbował się zabić.

Znany wróżbita chciał popełnić saobójstwo
Facebook

Znany jasnowidz chciał popełnić samobójstwo

Wróżbita Maciej przyznał, że pewnego dnia po prostu próbował skończyć ze swoim życiem. Sięgnął po sznur. Miał dość tego, jak traktuje go jego własny brat, o czym opowiedział w wywiadzie dla magazynu „Replika”.

Przez brata przeżyłem gehennę. Znęcał się nade mną fizycznie. Kiedy miałem 15 lat, nastąpiła kulminacja. Ze strachu przed bratem zamknąłem się w łazience. A on zaczął rozwalać drzwi, krzycząc, że mnie zabije, bo jestem pedałem

– opowiadał wróżbita. Omal nie doszło do tragedii…

Znany wróżbita chciał popełnić saobójstwo
Facebook

Traktowałem swoją orientację jako największe zło, bo tak mnie nauczono w najbliższym otoczeniu. Homofobiczne ataki brata doprowadziły mnie nawet do próby samobójczej. Prawie się powiesiłem, ale w odpowiednim momencie oprzytomniałem i ściągnąłem pętlę. Pamiątką po tym dniu jest zdjęcie z legitymacji szkolnej, na którym widać odcisk sznura na szyi

– wyznał.

Dziś wróżbita Maciej pozostaje w szczęśliwym związku. Już od 20 lat ma stałego życiowego partnera.

Znany wróżbita chciał popełnić saobójstwo
Facebook

Jak twierdzi, bliscy Tomasza bardzo ciepło przyjęli jego chłopaka. Jakiś czas temu w rozmowie z Elizą Michalik wróżbita Maciej przyznał, że gdyby tylko mógł, zawarłby związek małżeński.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij