×

Odebrała sobie życie po przejrzeniu telefon ukochanego. Znalazła straszne zdjęcia

Lydia Roberts była piękną kobietą, która pragnęła jednego – chciała poznać kogoś, kto będzie tak samo wrażliwy jak ona i będzie chciał spędzić z nią resztę życia. Myślała, że udało jej się to spełnić, gdy na drodze pojawił się Adam Wells. Niestety pewnego dnia w jego telefonie odkryła coś, co pchnęło ją do popełnienia samobójstwa. Odebrała sobie życie, bo nie mogłaby żyć z tym, co zobaczyła…

27-latek i jego okrutna tajemnica

Lydia nigdy nie przeszukiwała telefonów swoich chłopaków, ale w tym przypadku miała dziwne przeczucie, że coś jest nie tak. Sięgnęła po smartfona 27-letniego Adama pod jego nieobecność. To, co tam zobaczyła, było ciosem prosto w serce.

Odebrała sobie życie

Nagrania z dziećmi

Okazało się, że w telefonie Adama znajdują się treści pornograficzne z dziećmi. Dla młodej kobiety było to nie do przyjęcia. Gdy tylko chłopak pojawił się w domu, ona natychmiast zaczęła z nim kłótnię. Domagała się wyjaśnień i pytała, co to wszystko ma znaczyć. 27-latek najwidoczniej nie chciał z nią w tamtej chwili rozmawiać. Ubrał się i wyszedł ze znajomymi.

chłopak ofiary

Lydia odebrała sobie życie

Gdy wrócił do domu, dokonał przerażającego odkrycia. Zobaczył swoją dziewczynę, która wisiała na środku pokoju. Natychmiast wezwał pogotowie, ale nie udało jej się uratować. Do tragedii doszło w 2017 roku, ale sprawa Adama toczy się do dziś. Wprawdzie w lipcu 2018 roku został oskarżony o posiadanie 31 nieprzyzwoitych zdjęć z dziećmi, ale jego kara zdaniem rodziny nie jest adekwatna do tego, co się stało. Zrozpaczona matka Lydii uważa, że chłopak powinien także odpowiedzieć za śmierć 21-latki:

Lydia była bardzo wrażliwą osobą. Brała silne leki i kilka razy chciała odebrać sobie życie, a Adam o tym wiedział. Nie powinien się z nią wiązać, znając jej przeszłość i znając swoje upodobania, które są karygodne.

Nie dziwię się, że moja córka poczuła się oszukana i zraniona. Moim zdaniem to Adam zmusił ją do podjęcia decyzji, by zrobić to, co zrobiła. Wszyscy jesteśmy zdruzgotani utratą naszej pięknej córki i nigdy nie wybaczymy mu tego, co się stało.

W tej chwili mamy więcej pytań bez odpowiedzi i mamy nadzieję, że pewnego dnia dowiemy się prawdy. Czuję, że nie znamy wszystkich szczegółów z tego dnia…

Odebrała sobie życie

Źródła: www.thesun.co.uk
Fotografie: imgur.com

Może Cię zainteresować