×

Kobieta wypadła z okna na 10. piętrze. Brat 30-latki przerwał milczenie

Po tym, jak 30-letnia kobieta wypadła z okna na 10. piętrze, w sieci zaroiło się od komentarzy. Internauci spekulowali na temat tego, co właściwie się wydarzyło i jakie były przyczyny tragedii w Szczecinie. Sieć obiegło wiele niesprawdzonych, krzywdzących informacji. Pojawiło się również drastyczne nagranie, które z pewnością wstrząsnęło bliskimi 30-latki. Teraz brat kobiety przerwał milczenie i postanowił zdementować okrutne plotki.

Kobieta wypadła z okna. Zginęła

O tej sprawie informowaliśmy dwa dni temu. 30-latka wypadła z okna na 10. piętrze. Dramatyczne wydarzenia rozegrały się w Szczecinie przy ul. Wilczej. 31 października około godz. 14:00 mieszkańcy bloku usłyszeli rozpaczliwy krzyk. Jak się okazało, 30-latka wzywała pomocy. Kobieta przez kilka chwil wisiała, kurczowo trzymając się parapetu. Próbowała wdrapać się z powrotem do wnętrza budynku. Na początku na ratunek ruszyli zaalarmowani sąsiedzi. Usiłowali pomóc młodej kobiecie. Bezskutecznie.

Kobieta spadła na daszek klatki wejściowej, z wysokości kilkudziesięciu metrów. Zginęła na miejscu.

Mieszkaniec jednego z pobliskich bloków zarejestrował te dramatyczne sceny. Drastyczne nagranie szybko obiegło sieć i było szeroko komentowane w mediach społecznościowych. Niestety, nikt nie pomyślał o tym, jak będą się czuli bliscy 30-latki, gdy zobaczą wideo, na którym uwieczniono jej desperacką walkę o życie.

Brat 30-latki przerwał milczenie

W odpowiedzi na lawinę komentarzy i liczne spekulacje na temat przyczyn tragedii, brat 30-latki postanowił zabrać głos. Mężczyzna napisał oświadczenie, które na jego prośbę opublikowano na profilu Wiedza bezużyteczna na Facebooku.

30-letnia kobieta, matka, siostra i córka, która była zbyt delikatna żeby poradzić sobie z tym co ją w życiu spotkało, zabrano jej możliwość bycia i wychowywania swoich własnych dzieci. Nie poradziła sobie z poczuciem winy i z tym co przeżyła przez ostatnie miesiące, chciała żeby to wszystko ustąpiło…

– czytamy w pierwszych akapitach.

Była najdelikatniejszą i najbardziej empatyczną osobą którą znałem przez całe swoje życie, nie chciała dla nas tego co się stało lecz nie potrafiła żyć bez własnych dzieci. Nie zrobiła tego dla rozgłosu czy też dla zabawy. Rozumiem że społeczeństwo uwielbia sensację i nie przepuści możliwości żeby zabłysnąć w internecie, nie rozumiem jedynie gdzie podziała się w ludziach empatia, koniec końców to człowiek jest na tym filmie… mama, siostra i córka.
– wyjaśnia mężczyzna.
Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, pamiętaj, że zawsze możesz uzyskać pomoc…
  • 800 70 22 22 – całodobowy telefon dla osób w kryzysie psychicznym,
  • 116 123 – telefon zaufania dla osób dorosłych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego,
  • 22 484 88 01 – antydepresyjny telefon zaufania Fundacji ITAKA
  • 116 111 – całodobowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę,
Fotografie: Pixabay, Twitter (miniatura wpisu), twitter.com, pixabay.com

Może Cię zainteresować