×

Ranna 15-latka przy stadionie! Dziewczyna miała ranę postrzałową, nie przeżyła

Ogromna tragedia w Kościelisku Kirach. Ranna 15-latka znaleziono przy stadionie Biathlonowym. Chociaż podjęto próbę reanimacji, życia nastolatki nie udało się uratować. Co tam się wydarzyło?!

Ranna 15-latka przy stadionie

Makabrycznego odkrycia dokonano w czwartek około godziny 23. Wówczas dyżurny zakopiańskiej Policji otrzymał informację o zwłokach, znalezionych przy stadionie Biathlonowym w Kościelisku Kirach (woj. małopolskie).

Na miejsce przyjechały radiowozy oraz pogotowie. Ale —  jak przekazał asp. sztab. Roman Wieczorek, rzecznik zakopiańskiej policji, mimo 45-minutowej reanimacji, życia rannej dziewczyny nie udało się uratować. Jak się okazało, zmarła miała zaledwie 15 lat.

Postrzeliła się z broni?

Na razie nie są znane dokładne okoliczności tego zdarzenia. Wiadomo, że nastolatka miała ranę postrzałową. „Gazeta Krakowska podaje że dziewczyna była zawodniczką biathlonową, natomiast portal „M jak Małopolska” informuje, że nastolatka sama mała postrzelić się z broni. Niewykluczone, że doszło do nieszczęśliwego wypadku. Jest też jednak inna możliwość – nastolatka mogła targnąć się na własne życie.

Dziewczyna była sama w pomieszczeniu znajdującym się przy stadionie biathlonowym

– informuje rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem asp. szt. Roman Wieczorek.

Teraz sprawą zajęła się zakopiańska policja pod nadzorem prokuratury. Póki co śledczy nie chcą się jednak wypowiadać na temat możliwych przyczyn tej tragedii.

Fotografie:

Może Cię zainteresować