×

Krzysztof Jackowski o przyszłości Lewandowskiego: koniec kariery już blisko?

Po tym, jak polska reprezentacja zakończyła swoją przygodę z mistrzostwami świata w Katarze, Robert Lewandowski od razu udał się na wakacje, by nabrać sił na Malediwach. Tymczasem nie milkną dyskusje na temat dalszych losów naszej kadry. Jasnowidz Jackowski wypowiedział się na temat przyszłości Lewandowskiego.

Rajskie wakacje z rodziną

Po niedzielnej przegranej z Francją, nasi piłkarze rozpoczęli powroty do kraju. Kapitan reprezentacji Polski nie wrócił jednak do Polski, tylko udał się na rajskie wakacje. Piłkarz wraz z rodziną wypoczywa na Malediwach, a konkretne na wysepce Velaa Private Island. Znajduje się tam bardzo luksusowy resort, który zapewnia gościom wszystko, o czym tylko mogą zamarzyć. Do dyspozycji gości jest m.in. SPA, korty tenisowe oraz pole golfowe.

O „zasłużonym odpoczynku” w gronie najbliższych na Instagramie poinformowała Anna Lewandowska.

Nasza mundialowa przygoda się skończyła, ale ostatnie dni zostaną na długo w naszej pamięci. Dziękujemy za wiele emocji, historyczny awans i wsparcie wspaniałych polskich kibiców, którzy podążają za reprezentacją po całym świecie. Teraz nadszedł czas na zasłużony odpoczynek. Będziemy dalej śledzić kolejne mecze aż do finału, ale najważniejsze, że spędzimy najbliższe dni razem, w rodzinnym gronie. Długo na to czekaliśmy

– napisała.

„Lewy” ma teraz sporo czasu na przemyślenia. Został zawieszony na trzy mecze, a na murawę będzie mógł powrócić prawdopodobnie dopiero w połowie stycznia.

Jackowski o przyszłości Lewandowskiego

Na temat przyszłości Lewandowskiego postanowił się wypowiedzieć jasnowidz Krzysztof Jackowski. Wizjoner postanowił uspokoić kibiców „Lewego” i zapewnił, że jego sportowa kariera nieprędko się zakończy, ale gdy już to nastąpi… piłkarz i tak „może liczyć na bardzo wiele”.

Robert Lewandowski jest w bardzo dobrym momencie na odpuszczenie sobie. Na zostawienie swojej twarzy, swoich dokonań w szczytowym momencie dla sportowca. To jest bardzo przyszłościowe. Robert Lewandowski może liczyć w przyszłości, dzięki temu, na bardzo wiele. Chociażby od trenerstwa po nawet prezesowanie w Polskim Związku Piłki Nożnej

– przekonuje jasnowidz z Człuchowa w rozmowie z „Super Expressem”.

Wizjoner twierdzi, że Lewandowski może się sprawdzić jako trener Biało-Czerwonych, bo „ma zdrowsze i świeższe spojrzenie na polską kadrę”.

Kto wie, może z takim trenerem nie musielibyśmy czekać na wyjście z grupy przez kolejne 36 lat…?

Fotografie: Twitter, Youtube (miniatura wpisu), twitter.com, www.youtube.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x