×

Przerażająca wizja Jackowskiego. Nastanie chaos i chęć ucieczki z kraju!

Straszna wizja Krzysztofa Jackowskiego. Najpopularniejszy jasnowidz w Polsce podzielił się za pośrednictwem YouTube swoją najnowszą wizją dotyczącą Polski. Jak zwykle nie napawa ona optymizmem. Według niego, czeka nas ogromny chaos, a nawet ucieczka!

Straszna wizja Krzysztofa Jackowskiego. Dojdzie do wybuchów!

Krzysztof Jackowski zasłynął jako jasnowidz, który pomagał policji w odnajdywaniu zaginionych. Jest ekspertem, który niejednokrotnie wypowiadał się w mediach o swoich wizjach. Również dotyczących polityki i sytuacji na świecie. W ostatnim czasie dzieli się nimi z internautami za pośrednictwem swojego kanału na YouTube. Niestety najczęściej wizje Jackowskiego nie napawają optymizmem. Są wręcz przerażające. Tak było i tym razem. Jackowski uważa, że w niebezpieczeństwie znajdą się mieszkańcy południowo-wschodniej Polski. Przez co zaczną się przemieszczać na drugi koniec kraju. Co więcej wspomniał też, Europa stanie wkrótce przed wielkim zagrożeniem. Według jego wizji dojdzie do wybuchu w Zaporoskiej Elektrowni Jądrowej.

W jednym ze swoich filmów mówi:

Nie wrócimy do tego co było, to jest nieosiągalne. Świat już nie zawróci. 

Czy będzie katastrofa nuklearna?

Jackowski wspomina, że Europa będzie chciała zachować stabilność. Nie angażując się tak bardzo w konflikt w Ukrainie. Widzi też wiele lęku w polskim społeczeństwie, do którego paradoksalnie Polacy mają się przyzwyczaić. Nie zdradza jednak, co się takiego stanie, że wywoła to w ludziach, aż taki lęk. Wskazał tylko, że będzie to coś, co już za chwilę się wydarzy. I zmusi Polaków do ucieczki. Nawiązuje też do ostatnich wybuchów na rurociągach Nordstream 1 i Nordstream 2. Uznając je jako prowokacje, które nie są przypadkowe i mają „obudzić Europę.” Sugeruje też, że może mieć związek ze zbliżającą się wielką katastrofą nuklearną!

Wiecie, że w części Polski… bardziej centralna Polska i w kierunku wschodniej Polski może być ogłoszone lub nakazane, że ludzie o odpowiedniej porze wieczornej nie będą mogli swobodnie wychodzić na ulicę. Nie wiem, czym to będzie spowodowane… Zarazą, która się odrodzi czy innymi czynnikami? Może to będą regiony. Wtedy to może wyglądać na zarazę chociaż niekoniecznie, bo zagrożenie cały czas jest od strony wschodniej.

– mówił jasnowidz Jackowski

Dodaje również:

Mam wrażenie, że jeżeli nastąpią jakieś obostrzenia, to nie będziemy na nie przygotowani, bo one nastąpią nagle. W ciągu kilku, kilkunastu dni tak się sytuacja dramatycznie skomplikuje, że nagle z pewnej równowagi, która w tym dziwnym czasie jest, spadniemy. Będziemy ponownie spłoszeni, bardziej, niż byliśmy.

Jednak eksperci odrzucają wizję Jackowskiego. Nie mają wątpliwości, że Rosjanie nie wywołają wojny nuklearnej, zrzucając na Ukrainę pociski jądrowe. Wskazują na inne zagrożenie – nieustannie atakowaną największą elektrownię atomową w Europie, należącą do Energoatomu. Być może to właśnie ona będzie powodem chaosu, wielkiego lęku i ucieczki, o której wspomina Jackowski.

Jackowski o kursach walut i kryzysie energetycznym

Według wizji Jackowskiego rząd może ogłosić „jakiś dziwny stan”. Nie był jednak pewny, którego terenu Polski będzie on dotyczył.  Wspomina jednak, że „będzie to mglisty czas” i „szybko będzie się robiło ciemno”. Co więcej, mówi też, że mamy przygotować się na zmiany w systemach płatniczych. Ostanie tygodnie to też ogromne wahania na rynku walut. Dlatego Jackowski, zwrócił uwagę na kurs euro do dolara oraz na cenę złota. Kiedy to dolar umocnił swoją pozycję.

Jest to pierwszy sygnał na to, że Europa coraz bardziej słabnie. Za tym idą też różne inne rzeczy, które należałoby brać pod uwagę.

– zaznaczył Jackowski stanowczo.

Jasnowidz nie mógł też pominąć kryzysu energetycznego. Szczególnie dostaw prądu i cen energii elektrycznej. Jak sam mówi:

Z energią elektryczną będzie duży problem. Polska będzie podzielona na kilka takich stref, każda będzie inna, te strefy będą miały inne założenia inne nakazy. Tym nakazom będziemy się musieli podporządkowywać.

Czy rzeczywiście mamy się czego obawiać? Ile prawdy jest w wizjach Jackowskiego? Odpowiedzi z pewnością przyniesie najbliższa przyszłość.

Fotografie: YouTube

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij