×

Wstrząsająca przepowiednia siostry Łucji na 2023. Co czeka Polskę?

Łucja dos Santos, zakonnica i wizjonerka z Portugali, jako dziecko była świadkiem objawień Matki Bożej w Fatimie. Przepowiednia siostry Łucji na 2023 rok brzmi bardzo niepokojąco. Według jej wizji w najbliższym czasie może wybuchnąć III wojna światowa. Czy nasz kraj również czekają kataklizmy i klęski?

Reklama

Wizjonerka z Portugalii

Siostra Łucja była jednym z trójki dzieci, którym objawiła się Matka Boska w Fatimie. Dodatkowo jej proroctwa Watykan uznał za prawdziwe. Łucja wstąpiła do zakonu, a odkąd przebywała w klasztorze zaczęły pojawiać jej się wizje dotyczące przyszłości świata.

Według przepowiedni wizjonerki z Portugali rok 2023 nie wygląda zbyt dobrze. Siostra Łucja przestrzega przed katastrofalną wojną, która ma być skutkiem napaści Rosji na Chiny. Brutalny konflikt między państwami doprowadzi do globalnych zniszczeń. Według zakonnicy, podczas III wojny światowej zostanie użyta broń jądrowa.

Reklama

Nadchodzące wydarzenia zmienią oblicze ziemi i zmuszą wszystkie narody świata do działania. Niektóre pod presją wojny, inne ze względu na klęski żywiołowe lub zniszczenia, które niesie broń jądrowa

– brzmi część przepowiedni siostry Łucji.

Czy Polska ma się czego obawiać?

Przepowiednia siostry Łucji na 2023

Łucja dos Santos przed śmiercią ogłosiła swoją ostatnią wizję dotyczącą przyszłości.

Reklama

Kataklizmy wywołają panikę i tyle nieszczęść, że dalsze prowadzenie działań wojennych będzie niemożliwe. Nie pojawią się jednak od razu i z takim samym nasileniem. Będziemy mieli do czynienia z ruchami skorupy ziemskiej, powoli nasilającymi się aż do niezwykle gwałtownych wstrząsów. Będą one przybierały na sile, aż wulkany zaczną wybuchać

– brzmi przepowiednia siostry Łucji na 2023 rok.

Według wizjonerki z Portugalii nasz kra  jako jedyny uniknie klęski kataklizmu, bowiem został wybrany. Co więcej, Polska ma odegrać znacząca rolę podczas konfliktu. To od nas będzie zleżeć przyszłość Europy.

Reklama

Od Polski zależeć będzie przyszłość Europy. W niej rozpocznie się odrodzenie świata przez ustrój, który stworzy — przez nowe prawa, zgodne z prawem Bożym. Polska w swoich granicach będzie realizo­wać prawo Boże, gdyż dość zaznała krzywd, niesprawiedli­wości, zbrodni i bezprawia

— opisuje siostra Łucja.

Po zakończeniu III wojny światowej Polska ma stać się liderem politycznym i „zbudować dom braterstwa dla wszystkich narodów”. Czy przepowiednia siostry Łucji urzeczywistni się w 2023 roku? Tego nikt nie potwierdzi. Nie mniej jej wizje zaczęły być analizowane szczególnie po napaści Rosji na Ukrainę.

Reklama
Źródła: www.fakt.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), twitter.com

Może Cię zainteresować