×

Jackowski straszy jesienią. Zobaczył, co już niebawem stanie się z Polską

Krzysztof Jackowski ma za sobą kolejną wizję i transmisję, podczas której podzielił się swoimi najnowszymi spostrzeżeniami. Tym razem był to odcinek z serii Jackowski o jesieni, a więc najbliższej przyszłości naszego kraju. Jeśli wierzyć przepowiedniom jasnowidza, ta nie wygląda optymistycznie.

Kim jest Krzysztof Jackowski?

Urodzony 1 czerwca 1963 roku Krzysztof Jackowski to najbardziej znany jasnowidz w Polsce. Od ponad 20 lat zajmuje się jasnowidzeniem. W tym czasie pomógł rozwiązać wiele spraw kryminalnych policji z całego kraju, co potwierdzają to liczne dokumenty. Nie mniej jednak jego działalność wciąż wywołuje skrajne emocje i nic w tym dziwnego, w końcu jego „profesja” wydaje się być czymś oderwanym od rzeczywistości.

Wielkie skażenie i… „ropiejący ludzie”

Jasnowidz od jakiegoś czasu bardzo intensywnie i regularnie dzieli się z widzami swoimi przemyśleniami i wizjami. Niestety, zdecydowana większość z nich maluje przyszłość w bardzo ciemnych barwach. Jakiś czas temu Krzysztof Jackowski mówił o wielkim skażeniu i „ropiejących ludziach”. Teraz po raz kolejny nie ma dla nas dobrych wieści.

Jackowski o jesieni
Wikipedia

„Najgorsze jeszcze przed nami”

Krzysztof Jackowski podzielił się z widzami swoją kolejną wizją. Materiał opublikowany na YouTube jasnowidza zaczął się dość spokojnie i niepozornie.

Wszystko się w naszych głowach poukładało, uspokoiło i wydawać by się mogło, że w tym niezbyt ciekawym dla nas czasie i tak w jakiś sposób dajemy sobie radę, żyjemy. Obawiam się, że tak nie będzie. Z moich przeczuć wygląda to trochę dziwnie

– dodał, po czym zapowiedział najgorsze.

Najgorsze jeszcze przed nami

– zaznaczył Jackowski, mówiąc o trwającym kryzysie.

Jasnowidz zapowiedział, że świat czeka nieodwracalna transformacja, która nie będzie dla nas korzystna. Przewiduje, że pojawi się nowy system finansowy i już „nie wrócimy do tego, co było”. 

Jackowski o jesieni
Youtube

Krzysztof Jackowski o jesieni w Polsce

W pozostałej części materiału jasnowidz nawiązał do Polski. Jego zdaniem już tej jesieni wydarzy się u nas „coś specyficznego, czego inne kraje nie będą przechodzić”. Skojarzyła mu się blokada portów na morzu i budzące obawę „słowa o skażeniu”.

Dochodzimy do jakiegoś punktu, że znowu zaczniemy się bać (…). Czeka nas fałszywa i zaskakująca jesień i zima (…) gorzki cukierek będzie głównie podany Polsce.

Ponadto, profeta zapowiedział, że przeczuwa, iż będą towarzyszyły nam ogromne kolejki po „wszystkie rzeczy”. Czyżbyśmy mieli wrócić do czasów PRL-u?

Jackowski wskazuje, że „kończy się czas iluzji spokoju”, a zaczyna okres różnych perturbacji. Zwrócił uwagę na celowe wywołanie chaosu tylko po to, aby ludzie nie zadawali konstruktywnych pytań lecz skupiali się na sobie i traktowali inne problemy w kategoriach problemów jednostek.

Ta jesień i zima kojarzy mi się z kompletnym chaosem i to, co mogliśmy obserwować w ostatnich dwóch latach, nijak się ma do tego, co czeka nas tej jesieni i zimy. […] pierwsze co, to właśnie to wrażenie poczucia chaosu. Chaosu, który chwilami będzie dotykał dezorientacji naszej społecznej, bo będzie się działo kilka rzeczy naraz i nie będziemy mogli się skupić na jednym problemie, bo ich będzie kilka.

Jackowski o jesieni
Youtube 

„To będzie nagła decyzja rządu w wyniku jakichś zdarzeń, które będą się działy…”

Krzysztof Jackowski nawiązał także do nagłej decyzji rządu, której konsekwencją może być ograniczenie praw dla nas wszystkich.

Nagła decyzja rządu. Będzie tak, jak jest, czyli mamy różne problemy, niedostatki, wysokie ceny, inflację. Raptem rząd zacznie, będzie chciał coś wprowadzić, coś, co będzie dotyczyło całego narodu, to będą decyzje nadrzędne związane z jakąś nagłą sytuacją, będzie mowa o naszym bezpieczeństwie lub bezpieczeństwie kraju i rząd będzie chciał w trybie pilnym wprowadzić jakieś zarządzenia, które mogą np. opozycja, niektórzy ludzie będą uważali, że to mocno ogranicza nasze prawa lub dotyka ograniczeń naszych praw. Będzie się tłumaczyło politycznie, że to są rzeczy nadrzędne, które w tym momencie są konieczne. To będzie nagła decyzja rządu w wyniku jakichś zdarzeń, które będą się działy, być może nawet poza Polską

– zaznaczył jasnowidz Jackowski.

Wierzysz w przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego?

Źródła: www.o2.pl, www.o2.pl

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij