×

Chłopiec z najdłuższymi rzęsami ma siostrę. Dziewczynka również ma niezwykłą oprawę oczu

Muin Bachonaev urodził się z tak długimi rzęsami, że wszyscy patrzyli na niego z niedowierzaniem. Jego rzęsy były tak bujne, że sięgały prawie do ust malca. Z biegiem czasu zarówno jego rzęsy jak i brwi rosły tak szybko, że wyjątkowy chłopiec stał się znany na całym świecie. Okazuje się, że rodzeństwo Muina zostało obdarzone podobną przypadłością. Jak wygląda siostra chłopca z najdłuższymi rzęsami?

Uroczy wygląd czy wadliwy gen

Muin Bachonaev obecnie mieszka w Moskwie i ma już 15 lat. Chłopiec prowadzi zwyczajne życie nastolatka – uczy się, a po szkole gra w jednym z moskiewskich klubów piłki nożnej.

Żyję jak każdy. Nie muszę specjalnie dbać o rzęsy. Czuję się z nimi komfortowo i nie mam żadnych trudności

– powiedział Muin, którego marzeniem jest zostać zawodowym piłkarzem.

Jednak, gdy chłopiec przyszedł na świat, zrobił prawdziwą sensację nie tylko w szpitalu. Uroczy noworodek został obdarzony tak długimi rzęsami, że sięgały mu prawie do ust, a mierzyły aż 4,5 cm! Poza tym oryginalnym faktem, malec był całkiem zdrów. Więc skąd u chłopca pojawiła się ta predyspozycja?

Lekarze długo szukali przyczyny nadmiernego porostu rzęs u chłopca. W wyniku częstych badań i po przeprowadzeniu testów genetycznych, okazało się, że stoi za tym wadliwy gen.

Kiedy się urodził, jego rzęsy sięgnęły ust. Moja żona i ja byliśmy zdumieni

– wyznał Zaidullo Bachonaev, pochodzący z Tadżykistanu ojciec chłopca.

Siostra chłopca z najdłuższymi rzęsami

Dodatkowo, chłopiec jako właściciel najdłuższych rzęs w Rosji pojawił się w księdze rekordów Guinnessa. O wyjątkowym chłopcu piszą media na całym świecie. Tymczasem Siostra chłopca z najdłuższymi rzęsami „cierpi” na tę samą przypadłość. Okazuje się, że dziewczynka także może być posiadaczką wadliwego genu.

Pod wideo, na którym widzimy dwa urocze maluchy z cudownymi długimi rzęsami, pojawiły się liczne komentarze. Poszczególni internauci nie dowierzają, że są one prawdziwe. Sugerują, że to dla żartu ktoś przykleił im sztuczne. Inni zdecydowanie zachęcają, aby przyciąć rzęsy dzieciom, ponieważ mogą negatywnie wpłynąć na ich wzrok. Z drugiej stronny spora część odbiorców nie rozpisuje się na temat ewentualnych niedogodności, lecz naturalnie zachwycają się nad urodą dzieci.

Źródła: parenting.pl, styl.fm
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować