×

Przerażająca wizja wróżbity Macieja. „Sytuacja staje się bardzo poważna”

Przerażająca wizja wróżbity Macieja: co nas czeka w niedalekiej przyszłości? Maciej Skrzątek przestrzega Polaków przed… rozwojem technologii. Mówi o „świecie niczym z filmu science fiction”.

Przerażająca wizja wróżbity Macieja

Maciej Skrzątek jest jednym z najpopularniejszych wróżbitów w Polsce. Często roztacza przed swoimi odbiorcami przytłaczające wizje, w których na próżno szukać słów pocieszenia. Czy przepowiednie wróżbity są wiarygodne? Sam twierdzi, że „ma dar od Boga”.

Skrzątek urodził się w rodzinie lekarzy. Gdy miał 17 lat, poszedł z mamą do wróżki. To wtedy zafascynował go świat magii. Rok później Maciej sam zaczął wróżyć. Wkrótce zaczęli go odwiedzać ludzie z całej Polski. Dziennie wróżbita Maciej przyjmował nawet kilkunastu klientów.

Lata mijają, a Maciej Skrzątek nadal cieszy się zaufaniem wielu Polaków, choć często roztacza czarne wizje na przyszłość. Tym razem w rozmowie z serwisem Pomponik.pl wróżbita Maciej zdradził, jakie niebezpieczeństwo czeka nas w niedalekiej przyszłości. Mówił o „świecie niczym z filmu science fiction”.

Sytuacja staje się bardzo poważna. Chodzi o to, że Pluton przebywa około trzydziestu lat w jednym znaku zodiaku. W 2023, czyli za chwilę, przechodzi ze znaku Koziorożca do Wodnika, tym razem na nieco krócej, bo 21 lat. To spowoduje maksymalny wzrost technologii, a świat stanie się niczym z filmu science fiction

— przekonywał wróżbita w wywiadzie.

Mówię to całkowicie poważnie. Z odkrytych w tym czasie technologii ludzkość korzystać będzie przez kolejnych 360 lat. Warto wiedzieć, że także w 2026 Uran przechodzi do znaku Bliźniąt i według astrologów na świecie mogą pojawić się nawet latające samochody. Pewnie wiele osób w tym momencie się śmieje, ale proszę mi zaufać. Najbliższe lata przyniosą niesamowity technologiczny przełom – tak, że to co teraz mamy, to jeszcze nic

— kontynuował.

Niebezpieczeństwo dla ludzkości

W dalszej części swojego wywodu wróżbita przekonywał, że wkrótce sztuczna inteligencja może nas wpędzić w poważne kłopoty.

Robot już dziś roznosi jedzenie, czy robi hot dogi w fastfoodowych sieciówkach. To wcale nie chodzi o sprawienie radości konsumentom, a wykonanie bardzo niebezpiecznego testu. Elon Musk powiedział – a warto słuchać najbogatszego człowieka na świecie – że rozwój sztucznej inteligencji jest niebezpieczny dla ludzkości, ponieważ ogromna większość zawodów może być wykonywana przez sztuczną inteligencję. Niektórzy śmieją się uważając, że to na nich nie wpływa. Mogą się zdziwić, bo sztuczna inteligencja będzie dominować globalnie. (…) Ludzie się przyzwyczajają, akceptują i chętnie korzystają z tych ułatwień. Ale moje spostrzeżenie jest takie, że to pozorna wygoda, która finalnie stanie się dla ludzkości przekleństwem

— uważa wróżbita.

Czy jego słowa okażą się prorocze?

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij