×

Zenon Martyniuk zmienia wizerunek! Pomagają mu w tym gwiazdy „Królowych życia”

Zenon Martyniuk zmienia wizerunek i niedługo pokaże się w zupełnie nowej odsłonie. Gwiazdor disco polo postanowił przejść metamorfozę!

Polski król disco polo

Zenona Martyniuka nie trzeba nikomu przedstawiać. Gwiazdor disco polo zaistniał na polskiej scenie muzycznej w latach 90. Od tamtej pory wyśpiewał wiele utworów, które do dziś można usłyszeć na różnych imprezach. Prawdziwą sławę przyniosła mu jednak w 2014 roku piosenka „Przez Twe oczy zielone”.

Główny wokalista zespołu Akcent przez lata zrzeszył sobie ogromną liczbę fanów. TVP nakręciło nawet biograficzny film o życiu piosenkarza zatytułowany „Zenek”, który swoją premierę miał w Walentynki tego roku. Poza tym Martyniuk zapraszany jest na wszystkie koncerty organizowane przez Telewizję Polską.

Jego nieskalany dotąd wizerunek popsuł ostatnio głośny rozwód syna. Przez to wokalista miał kłócić się ze swoją żoną, a nawet wrócić do nałogu. Zenek postanowił odświeżyć jednak swój styl. Czy już niedługo zobaczymy go w zupełnie nowej odsłonie?

Zenon Martyniuk zmienia wizerunek

Gabriel Seweryn dał się bliżej poznać widzom programu Królowe życia, gdzie występował wraz ze swoim życiowym partnerem, Rafałem Grabiasem. Na co dzień zajmuje się projektowaniem futer, a także służy radą jako stylista. Ostatnio gościł u siebie samego króla disco polo!

Z Sewerynem spotkał się bowiem Zenon Martyniuk. Po opublikowanych przez stylistę zdjęciach w mediach społecznościowych można wyciągnąć wiele wniosków. Jedno jest pewne – metamorfoza Zenona nie przejdzie bez echa.

3 Królowie 😀 każdy z nas inny, ale jedno nas łączy. Miłość do sztuki ❤️

– napisał Seweryn pod zdjęciem z wokalistą i swoim partnerem.

Fotografia zebrała mnóstwo reakcji – zarówno ze strony sympatyków Zenka, jak i antyfanów muzyki disco polo. Jedna z obserwatorek napisała:

Zenek Martyniuk to mój wielki ulubieniec ja zawsze mówię o Zenku jest Zenek jest zabawa nie ma Zenka nie ma zabawy, albo Zenek rządzi Zenek radzi Zenek nigdy fanów nie zdradzi. Bardzo dobrze ze Pan i Pan Rafał się z Panem Zenkiem Martyniukiem kolegujecie bo wy jesteście królami życia a Pan Zenek Martyniuk to król disco polo. Udanego tygodnia Panom życzę.

Jak myślicie, czy metamorfoza Zenka przypadnie do gustu jego fanom?

Źródła: disco-polo.info, www.instagram.com
Fotografie: Twitter, Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować