×

Zenek Martyniuk wróci do nałogu? Znajomi są zaniepokojeni jego samopoczuciem

Król disco polo ma mieć serdecznie dość wybryków syna i wiążących się z tym medialnych doniesień. Czy przez to Zenek Martyniuk wróci do nałogu? Jego bliscy są bardzo zaniepokojeni.

Krnąbrny syn

Jakiś czas temu Daniel Martyniuk rozwiódł się ze swoją żoną i od tamtej pory niemal codziennie gości na pierwszych stronach serwisów plotkarskich. W konflikt byłych małżonków wtrąca się nawet Danuta Martyniuk, która bez ogródek stwierdziła, że matka jej wnuczki jest „z**raną g*wniarą”.

Medialna telenowela zdaje się nie mieć końca. Zenek Martyniuk stara się jednak nie zabierać głosu w sprawie wybryków swojego syna. Niemniej w domu króla disco polo ma dochodzić do głośnych awantur. Przez to sąsiedzi plotkują, że może zakończyć się to rozwodem Martyniuków, tym razem seniorów.

Zaniepokojeni o zdrowie psychiczne są natomiast bliscy znajomi Zenka. Obawiają się, że może on wrócić do nałogu.

Zenek Martyniuk wróci do nałogu?

Chociaż wokalista nie komentuje ekscesów swojego syna, jak i komentarzy charakternej żony, to nie ma wątpliwości, że taka sytuacja może zmęczyć nawet najbardziej cierpliwego i wyrozumiałego rodzica. Niestety, medialny szum wokół krnąbrnego syna mocno odbija się także na wizerunku króla disco polo. Zenek jest odsądzany od czci i wiary za kiepskie wychowanie syna.

Jak donosi serwis Pudelek, zaniepokojeni samopoczuciem Zenka są podobno jego przyjaciele i znajomi. Martwią się oni, by 51-latek nie szukał ukojenia w kieliszku.

Zenek jest niezwykle wrażliwy, skryty i niechętnie mówi o tym, co go dręczy. Martwimy się, żeby w chwili słabości nie sięgnął po kieliszek

– stwierdziła bliska osoba z otoczenia Martyniuka dla Dobrego Tygodnia.

Przypomnijmy, że Zenek Martyniuk wiele lat temu miał poważne problemy z nałogiem alkoholowym. Finalnie udało mu się z nim wygrać.

Źródła: www.pudelek.pl, zycie.news
Fotografie: Imgur (miniatura wpisu), Twitter, Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij