×

Zenek Martyniuk o żonie. Zdradził, jak spędzają czas i jak się do niej zwraca

Zenek Martyniuk o żonie. Król disco polo wyjawił, jak pieszczotliwie nazywa swoją ukochaną. To naprawdę urocze, że pomimo upływu lat więź pomiędzy muzykiem i jego wybranką nie słabnie. Lider zespołu Akcent przekazał wiele interesujących szczegółów na temat swojego małżeństwa.

Wyjątkowo udane małżeństwo

W ostatnim czasie o Zenku Martyniuku i jego żonie Danucie mówiło się wyłącznie w kontekście afery, którą wywołał ich syn, Daniel. Mężczyzna bez najmniejszego zażenowania opowiadał w mediach o najintymniejszych szczegółach swojego nieudanego związku małżeńskiego z Eweliną Golczyńską.

Daniel Martyniuk relacjonował przebieg rozwodu, wspominając nawet, że jego była żona celowo zaszła z nim w ciążę, odklejając plaster antykoncepcyjny. Za sprawą licznych skandali z udziałem temperamentnego syna Martyniuków, mieliśmy okazję bliżej poznać również jego matkę, Danutę.

Żona piosenkarza zasłynęła z dość wulgarnych zachowań. Najpierw kazała krytykom „pozamykać te mordy”, a następnie opowiedziała dziennikarzom o tym, co sądzi na temat swojej synowej. Stwierdziła, że Ewelina „zdziera z Zenka”. Od tych wydarzeń minęło już trochę czasu i Danuta Martyniuk w pewnym sensie pojednała się z byłą żoną syna.

Choć na pierwszy rzut oka może się wydawać, że Danuta jest trudną osobą, to jednak od lat wraz z Zenkiem tworzy udane małżeństwo. Piosenkarz w jednym z wywiadów wyznał, jak naprawdę wygląda ich relacja.

Zenek Martyniuk o żonie

W wywiadzie udzielonym dla Dobrego Tygodnia opowiedział o tym, jak to możliwe, że jego małżeństwo z Danutą trwa tyle lat. „Król disco polo” wyznał, że podtrzymanie takiej więzi jest możliwe między innymi dzięki wspólnym pasjom. Oboje uwielbiają spędzać czas na pracach w ogrodzie. 

Lubię porządki w obejściu, koszenie trawy, sadzenie kwiatów, podcinanie roślin, drzew. Kiedy wracam z trasy, głównie tym się zajmuję. Razem z żoną chętnie to robimy. Można powiedzieć, że ogrodnictwo to nasza pasja. Mamy na obrzeżach Białegostoku domek i często go odwiedzamy.

Zenek i Danuta są parą już od trzydziestu lat, ale płomień łączącego ich uczucia wciąż jest niezwykle silny. Wspólnie udało im się pokonać wiele przeciwności losu. Piosenkarz uważa, że drobne kryzysy i nieporozumienia dobrze wpłynęły na ich małżeństwo i pomogły umocnić ich uczucie. Dziś oboje wiedzą, że w każdej sytuacji mogą na siebie liczyć.

Zazwyczaj się jej radzę i pytam, jeśli mam jakiś dylemat. Najczęściej decyzje dotyczące domu czy naszego życia podejmujemy wspólnie

– przekonuje Zenek.

Piosenkarz nie ukrywa, że bardzo ważnym elementem w związku jest traktowanie drugiej osoby z serdecznością. Właśnie dlatego Zenek stara się zwracać do swojej wybranki serca z miłością. Lider Akcentu wyznał nawet, jak najczęściej mówi do Danuty.

Różnie. Danusiu, żabko, misiu, kotku, kochanie.

Wielka szkoda, że pomimo dobrych wzorców, Danielowi nie udało się z żadną kobietą stworzyć zdrowego i stabilnego związku.

Zenek Martyniuk o wnuczce i przemianie syna

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować