×

Daniel Martyniuk pokazał zdjęcie partnerki w negliżu! „Ostra jak maserati”

Syn króla disco polo wraca do formy. Daniel Martyniuk pokazał zdjęcie nowej partnerki w samej bieliźnie. Podpis mówi sam za siebie.

Nowa miłość Martyniuka

Daniel Martyniuk przez ostatnich kilka tygodni regularnie gościł na serwisach plotkarskich. Wszystko za sprawą medialnego rozwodu z Eweliną z Russocic. Syn króla disco polo przez długi czas nie szczędził kobiecie obelg i niewybrednych komentarzy. W kłótnie małżonków wtrącała się nawet Danuta Martyniuk, która z uporem broniła swojego krnąbrnego syna.

Niedawno jednak Martyniukowie niespodziewanie zmienili front. Skruszona Danuta przeprosiła Ewelinę na łamach jednego z tabloidów. Sam Daniel poszedł do rozum do głowy i wyraził chęć naprawienia stosunków z byłą żoną. Przede wszystkim mężczyźnie chodzi o dobro ich córki.

Jakiś czas temu media obiegła wiadomość, że Daniel Martyniuk znów jest zakochany. Paparazzi mieli go przyłapać na schadzce z eksdziewczyną, Faustyną, w jej mieszkaniu. Wszystko wskazuje na to, że para kontynuuje znajomość. I to bardzo bliską…

Martyniuk pokazał zdjęcie partnerki

Jak podają serwisy plotkarskie, Faustyna Jemiołkowska pochodzi z Sierpca. Kobieta jest po studiach prawniczych i pracuje w Białymstoku w Europejskim Stowarzyszeniu Studentów Prawa. Daniel spotykał się z Faustyną w 2017 roku, ale zostawił ją dla Eweliny. Jak widać, stara miłość nie rdzewieje…

W nocy 31-latek opublikował na InstaStory zdjęcie Faustyny. Piękna blondynka siedzi na kanapie ubrana jedynie w bieliznę – ma na sobie koronkowe, prześwitujące body.

My sweetheart. Ostra niczym diabelskie maserati

– napisał syn Zenka pod zdjęciem ukochanej.

Czyżby Daniel Martyniuk planował dzielić się w mediach społecznościowych szczegółami ze swojego życia miłosnego?

Źródła: www.pomponik.pl, www.pudelek.pl, jastrzabpost.pl
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować