×

Dominika Tajner związała się z 62-latkiem. To on pocieszał ją po rozwodzie

Dominika Tajner związała się z 62-latkiem. To właśnie w ramionach sporo starszego od siebie mężczyzny znalazła pocieszenie po rozwodzie z Michałem Wiśniewskim. „Jestem szczęśliwa, bo długo czekałam, żeby komuś zaufać” – wyznała w jednym z wywiadów.

Głośny rozwód

Bujne życie prywatne Michała Wiśniewskiego i fakt, że wokalista ma spory problem z wytrwaniem u boku jednej kobiety, nikogo już nie dziwi. Ale wiadomość o rozstaniu z Dominiką Tajner mimo wszystko była sporym zaskoczeniem. Jak się okazało, również dla głównej zainteresowanej.

Córka Apoloniusz Tajnera przyznała, że widok papierów rozwodowych był dla niej szokiem. Czwartą żoną kochliwego wokalisty Ich Troje przestała być w 2019 roku. O rozwodzie pary było bardzo głośno, ale byli małżonkowie postanowili się dogadać i rozstać w przyjacielskich relacjach.

Razem, a jednak osobno. Teraz już osobno. Rozejście z klasą to pewna sztuka. Nie zawsze jest to możliwe, ale nam się finalnie udało. Jak bardzo chciałoby się dobrze, życie i tak pisze swoje scenariusze. Ale zawsze to co się dzieje, dzieje się po coś

– napisała Tajner na Instagramie kilka minut po zakończonej rozprawie rozwodowej.

Dominika Tajner związała się z 62-latkiem
Twitter

Dominika Tajner związała się z 62-latkiem

Jak można było przypuszczać, Michał Wiśniewski szybko zaczął poszukiwania nowej partnerki. Ale i Dominika Tajner znalazła pocieszenie w ramionach innego mężczyzny. To Cypryjczyk, starszy od Dominiki o 20 lat.

Ten związek zaczął się od przyjaźni, ale stopniowo przerodził się w miłość. Choć jest to uczucie poddawane nieustannej próbie, ponieważ Dominika i Demetris żyją w związku na odległość, Tajner wydaje się być bardzo szczęśliwa. Kobieta podkreśla, że różnica wieku nie ma dla niej żadnego znaczenia.

Demetrisa poznałam dwa lata temu. Na początku nasza relacja miała charakter zdecydowanie przyjacielski. To od niego słyszałam, że muszę przepracować bolesne rozstanie, przeżyć tę żałobę i dopiero wówczas znaleźć w sobie gotowość do nowej relacji. Wykazał się cierpliwością, dając mi czas i przestrzeń, bym znów mogła się otworzyć

– wyznała w rozmowie z WP.

Dominika Tajner związała się z 62-latkiem
Instagram

62-latek ma przyjechać do Polski. Wkrótce przyjmie drugą dawkę szczepionki i para będzie się mogła zobaczyć po długiej rozłące. Niedawno Dominika opublikowała na Instagramie zdjęcie z ukochanym (choć zasłoniła jego twarz).

Tęsknię za Tobą kochanie

– napisała.

Dominika Tajner związała się z 62-latkiem
Instagram

W wywiadzie dla Jastrząb Post Dominika przyznała, że zdecydowała się na publikację zdjęcia, ponieważ jej partner jest o nią zazdrosny. Chciała mu w ten sposób udowodnić, że nie spotyka się z innym mężczyzną.

Partner Dominiki Tajner wpadł w szał. „Jest trochę zazdrosny”

Fotografie: Twitter, Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij