×

Daniel Martyniuk znów zakochany? Pokazał swoją nową dziewczynę!

Daniel Martyniuk znów zakochany i to, jak zapewnia, tym razem poważnie. Ciekawe tylko, czy nerwy pani Danusi wytrzymają kolejny romans syna…

Rozwód Martyniuków

31-letni jedyny syn Martyniuków nie uchodzi raczej za chlubę rodziny. Daniel nie ukrywa, że jako ścieżkę kariery wybrał życie na koszt rodziców, zaś oni nie mają serca zmusić go do samodzielności. Zresztą raz już próbowali i niestety ponieśli klęskę.

Daniel wprawdzie poślubił Ewelinę, która już była z nim w ciąży, jednak szybko dał jej do zrozumienia, co o tym wszystkim myśli.

Jak ujawnił na filmiku, zamieszczonym na Instagramie, Ewelina z premedytacją złapała go na dziecko, sprytnie pozbywając się plastra antykoncepcyjnego, co przepełniło Daniela goryczą, gdyż, jak wyjaśnił, „każdy chyba wie, jak się zabezpieczać”. Do teściowej zaś ma zadawniony żal o to, że podobno na wieść o ciąży córki, naciskała na ślub.

Rozwód Martyniuków przebiegł w nerwowej atmosferze, głównie za sprawą mamy Daniela, która czas przeznaczony na rozprawę spędziła na pogawędce z dziennikarzami. W rozmowie skupiła się na oczernianiu byłej synowej zarzucając jej przywłaszczenie sobie pamiątkowego pierścionka oraz wielu innych rzeczy, które Maryniukowie kupili w prezencie dla wnuczki. Beztrosko stwierdziła również, że Daniel nie ma z czego płacić alimentów, bo przecież nie pracuje, zupełnie jakby pozostawianie na utrzymaniu rodziców w wieku 31 lat było czymś zupełnie normalnym.

W odpowiedzi Ewelina uniosła się honorem i odesłała wszystkie wymienione przez byłą teściową rzeczy, ale to też się jakoś nie spodobało. Widać, cokolwiek by nie zrobiła, zawsze będzie źle…

Daniel Martyniuk znów zakochany

Tymczasem Daniel znów poczuł ciepło w sercu, a to za sprawą tajemniczej „Hiszpaneczki”. Jak wyznał na Instagramie:

Mam teraz piękną Hiszpaneczkę, którą poznałem jakiś czas temu, niedawno odnowiliśmy kontakt i już nie mogę doczekać się spotkania z nią. Jak skończą się moje sądowe sprawy, to pakuję walizki i wyjeżdżam do Hiszpanii.

Sugestią, że znów się zakochał, wywołał niejakie zamieszanie wśród swoich fanów, którzy pamiętają, że niedawno odnowił znajomość z dawną dziewczyną imieniem Faustyna, z którą był w związku w 2017 roku. Ich znajomość od początku była burzliwa i to się nie zmieniło. Jak zawsze porywczy Daniel zdążył oskarżyć Faustynę o usuwanie filmów z jego Instagrama. Jak stwierdził:

Włamała mi się na konto i skasowała filmik. Ciekawy jestem kto ją opłacił. Dziewczyna aspiruje na panią prokurator. Jakby ktoś się nudził, to 200 złotych i robi wszystko.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Faustyna Jamiołkowska (@faustynaaj)

Niedługo potem Daniel został przyłapany przed jej mieszkaniem, a na randkę przywiozła go osobiście mama. Potem tłumaczył, że chciał tylko zasięgnąć porady prawnej. Czyli jednak nie ma aż tak kiepskiego zdania o kwalifikacjach zawodowych Faustyny, jak sugerował jeszcze niedawno…

Na szczęście wszystko już się wyjaśniło. Okazuje się, że ową „Hiszpaneczką” jest właśnie Faustyna. Świadczy o tym relacja Daniela na InstaStory o treści:

Hiszpaneczko powiedz przecie, czyż ma V-ka nie jest najpiękniejsza w tym covidowym świecie?

Martyniuk w swojej relacji oznaczył Faustynę… Doskonale rozumiemy jego strategię: przy tylu sprawach sądowych dobrze mieć prawnika w rodzinie. Z drugiej strony Danucie Martyniuk puszczają nerwy. Mama Daniela ostatnio groziła, że niech no tylko pokaże się w domu z nową dziewczyną, to ona mu dopiero wygarnie. Z trzeciej strony, Faustynę ciężko uznać za nową dziewczynę. To już raczej recydywa…

Źródła: www.plotek.pl, gwiazdy.wp.pl, www.popularne.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram, Imgur, YouTube

Może Cię zainteresować